Popáleniny zabíjí – Drastické video

Popáleniny po celém těle, plameny šlehají široko daleko od těla a lidé pouze přihlíží. I takto může vypadat chladnokrevný trest vykonaný davem lidí. Muž řve bolestí nikdo mu však nepomůže. Kameraman s chladnou hlavou natáčí utrpení muže. Těžko říct co předcházelo této drastické scéně. Popáleniny po celém těle zabíjí. V Guatemale stoprocentně…
Popáleniny zabíjí - Drastické video


Popáleniny zabíjí – Drastické video
Oběti popálenin:
Popáleniny po celém těle – Muž málem uhořel za živa (VIDEO)
Hnusné fotky z Gril party – Popáleniny
Muž se na protest upálil – Šokující video

19 komentářů “Popáleniny zabíjí – Drastické video”

 1. no silena bolest ale jak jsme videli stenal a lidem se to libilo uz me stoji chlupy

 2. Monika

  tak tohle je asi uplně nejhorší smrt…občas by nebylo na škodu,zavést to tady u nás někteří parchanti by to kurva zasloužily..

 3. kdyby mu chtel pomoct negdo v nasi republice tak by ten doticny dostal ublizeni na zdravi z nasled.smrti.verte mi tady kdyz pomuzes tak te zavrou.sk…eny stat

 4. Petr

  Asi sú to velmi dobrý ludia,čo sa LEN TAK prizerajú.Hlavne ten kameraman.Mat ho po ruke,tak mu tú kameru narvem do gágora,samozrejme zapnutú.

 5. Spawn87

  Zrejme to nebylo bezduvodne… Dav ma velkou moc a hlavne, nikdo neni vinikem… trochu zastaralej zpusob trestu, ale ucinej. Zavedl bych to v nejakych pripadech i u nas.. Hned by si to rozmysleli, znasilnovat, vrazdit apod. To vaca, Tomas, spacir: chtel bych vas videt, jak by jste mu pomohli, vazne bych to chtel videt:-D To 4808: zlodeje takhle netrestaj, chyti ho a ztriskaji ho, v horsim pripade mu ufiknou ruku… za znasilneni je v mnoha zemich trest smrti jako napriklad svrzeni ze skaly, utopeni ve srackach, ukamenovani, upaleni apod. slabsi tresty jsou uriznuti ptaka, nebo svatba s obeti:-D Jelikoz v uvodu stoji ze video je z Guatemale, tipoval bych to na vraha;-)

 6. co stee hasiciiiii cooo steee delaliiii ze ste negraaaa shoret nechaliiiiii

 7. Stanley

  Dobře mu tak. Určitě takovýto trest nedostal za krádež 5 – ti rohlíků ze sámošky.

 8. ten čurák co to natáčel je asi z jiné dymenze mrdka bych mu uřízl hlavu!

 9. VITACCIT

  spacir, Tomáš – nějací otravní, ne? Fakt nevím proč bych (oni) jej měli hasit. Si mám jako propálit bundu, podle vás? Vzpamatujte se. Já si nekupuji věci u vjetnamcu … :(

 10. VITACCIT

  Ten pocit že by se to stalo někde u nás, já tam zrovna stál z autem a on by mi pod něj vlezl a zapálil by mi ho mi nahnal „husí kůži“ … :(
  Teď nevím. Jak tak tam tak vzdychá. Není toto video fetiš? Už ho třeba nebavilo nechat se pro rozkoš kopat do koulí. Toto bude asi „vyšší třída“.

 11. vlkan1

  To mi připomíná úsměvnou historku jednoho známého, který mi vyprávěl jak něco vařil zkroucený v klimatizačním zařízení a poté co mu upadl autogen, ho prakticky okamžitě začala hořící píšťala přátelsky olizovat na levém předloktí. Aby nebyl za blba, tak ji chtěl zavřít, jenže na ní nemohl dosáhnout a než se vysoukal ven, odzpíval prý dle slov sousedů celou Prodanou nevěstu.

 12. Tam takhle trestaj zloděje,toho kdo něco provedl a dav ho chytil.Hruza takhle trestat…………………….1

 13. Tam takhle trestaj zloděje,toho kdo něco provedl a dav ho chytil.Hruza takhle trestat…………………….

 14. Tam takhle trestaj zloděje,toho kdo něco provedl a dav ho chytil.Hruza takhle trestat.

 15. Tomáš

  Proč? Spousta lidí ani neví jak. Stačilo přes něj hodit kabát nebo nějaký hadry, ale lidi dneska uměj akorát být arogantní, bezdůvodně se rvát a okrádat a při tom všem poslouchat TUC TUC TUC a myslet si jak jsou upe nejvíc cool (!)
  Při tom jsou spíš všem pro srandu :) A bohužel někdy i nebezpeční.

 16. spacir

  to jsou zmrdi proc mu nikdo nepuze !!!!!!!!!!!!!