Poprava muže mačetou – Drastické video

Poprava zajatce jaká tu ještě nebyla. Drastické video popravy muže. Je vidět, že tito lidé si ze smrti toho moc nedělají.
Useknou hlavu kde komu, kdekoli, kdykoli, jakkoliv, čímkoliv.
Upozornění: Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Poprava muže mačetou - Drastické video

Video bylo odstraněné.
Drogový dealer ujíždí před policií – Policejní video

36 komentářů “Poprava muže mačetou – Drastické video”

 1. al-Mohammad

  Ale no tak… Lidi, pletete si Araby a Peršany. 90% všech evropských přistěhovalců jsou Peršani – lidé z Íránu, Iráku, Pákistánu apod. severnějších zemí této oblasti. Arabové žijí na Arabském poloostrově a na severu afriky a s Peršanama se zrovna dvakrát nemusí… Takže prosím vás, předtím než začnete kohokoliv urážet, zjistěte si fakta, protože se to vážně nečte pěkně.

 2. no já myslim ,že to nebude tak zlé, zkusil bych to taky

 3. jirkuus

  odporny co jsou ty lidi zač.neskutečny.

 4. Aleš Pekař

  Je to hnus,ale co uz… Kdyby byly takovy tresty i u nas,tak by tu nebyli zadni zkurveni pedofilove a podobna sebranka!!!!!!!!!!!

 5. zvracela jsem,nevadí mi tyhle videa ale to,že byla ta mačeta tupá jak pr…a že určitě neumřel hned.fuj,jdu zase blít

 6. ČESKÁ REPUBLIKA NESMÍ NIKDY DOPUSTIT JAKÉKOLIV PŘISTĚHOVALECTVÍ TOHOTO lidského muslimského HNUSU, PODÍVEJME SE NAPŘ. NA FRANCII, A PODOBNÉ STÁTY KDE JSOU UŽ SVÝM SPŮSOBEM JAK SE ŘÍKÁ PO TÉTO STRÁNCE ODROVNÁNÍ, A VE SVĚTĚ SE ČÍM DÁL TÍM VÍC TENTO HNUS PROSAZUJE. PŘESTÁVÁM SE DIVIT ŽE AMERIČAN V TĚCHTO MUSLIMSKÝCH ZEMÍCH ZASAHUJE URČITĚ JE JÍM TŘEBA PODĚKOVAT ZA JEJICH POCTIVOU PRÁCI, JENOM BY TO CHTĚLO MNOHEM VÍCE PŘITVDIT. VEMTE SI IRÁK DALA SE JÍM SVOBODA A CO SE TAM Z JEJICH STRANY DĚJE!

 7. pěkná zabíjačka, ten chlápek určitě pude do salámu. Akorát chudák co bude ten bordel uklízet, ale s tím si asi hlavu nedělaj xD

 8. petra jandova

  no ja mam ted řradu, budeme na tom zle, tak at arabove nam to maso posilaji a budeme delat sekanou- a verejne ji prodavat- tak kilo za 10 kc. Bezdomovci a lidi na socialce si hodne pomuzou….kdyz to dobre okorenite, tak to stejne nikdo nepozna, ze jste prave sezrtali araba….tak vsem dobrou chut….uz se tesim u reznika…10 dkg arabijovskeho, dve housticky….