Poprava německých civilistů v květnu 1945

Poprava německých civilistů v květnu 1945. Unikátní dokument zachycující brutální popravu čtyř desítek německých civilistů na sklonku války mohl být zveřejněn už zhruba před deseti lety. Záznam má totiž po celou dobu k dispozici Národní filmový archiv. Dosud ho ale nezveřejnil, ani nepostoupil ke studiu historikům. Teď se na něj můžete podívat. Video již odvysílala i Česká televize. Poprava německých civilistů v květnu 1945 video. Zabíjení po Česku.
Poprava německých civilistů v květnu 1945, Zabíjení po Česku


Poprava německých civilistů v květnu 1945, Zabíjení po Česku

19 komentářů “Poprava německých civilistů v květnu 1945”

 1. Video jsem nevidel.PRESTO SE STYDIM.NEJEN ZA TO,ZE JSEM CECH···
  I ZA TO,ZE PATRIM K RASE HOMO SAPIENS,KTERA BUDE VYHLAZENA,STEJNE JAKO TI NEMECTI CIVILISTI,POKUD SE NESTANE LIDMI.
  AG

 2. karlos

  Libor Will:my jsme dobrovolně nekapitulovali nás sprostě ostatní státy prostě zaprodali jenc aby si zachránili vlatstní kůži a stejně jim to bylo prd platný pač je Hitler napdal taky.

 3. Sepp

  Vážení vlastenci!
  Zeptejte se svých babiček, pokud ještě žijí na život v protektorátu. Když všude kolem zuřila válka, lidi neměli co do huby, existoval kanibalismus a hrůzy byly na denním pořádku, na našem území chodili lidi do práce, potom šli do hospody nebo do kina, v Praze byly módní přehlídky atd. Každé dítě dostalo příděl bonbónů a kuřáci příděl cigaret, byli jsme součást říše. Ti tzv. hrdinové bojovali za hranicemi, dejme tomu, ale v květnu 1945 páchali zvěrstva na německých obyvatelích ti, co celou válku seděli doma na prdeli, možná že i hajlovali, maximálně v hospodě něco kecali. Potom když byli Němci na kolenou a spojenci za humny navlékli na rukávy pásky RG, odvaha jim stoupla o 100% a šli masakrovat ženy, děti a starce! Bojeschopní muži byli ve válce! Tyto masakry, o kterých ani dnešní lidé nevědí se mimo jiné děly po válce, tzn. po kapitulaci Německa, takže v době míru!!!O to je to horší!!!Nebyli to žádné odplaty, byly to vraždy!!! Schvalování vraždy je trestný čin!!! Závěrem bych jen dodal, že se stydím za to že jsem Čech. Přeberte si to !!!

 4. tak tohle je teda sila.vidíte jak se zabíjeli obyčejní lide a i s dětmi a souhlasíte s tím?to je hnus.Nemci,Češi, Rusové,vše jsou to jen lidi a nemůžou za to ze je válka..je to děsný,a vy by jste se měli stydět!

 5. andromeda

  Libor will:
  Já český dějiny ohledně války znám a plně souhlasím. Ne stím,co se dělo a,přiznejme si to,že i děje.. Akorát se to ostatním ve skrze politiky dá najevo,že práce osvobozuje.. Jako za Hitlera a jím podobným…

 6. kata

  je to hruza vzdyt ti civilsti za to nemohli.a po pravde mi byli uplne stejny jako oni kdyz jsme zabijeli neviny je to hnus i kdyz to bylo tesne po valce vzdyt zato ty deti nemohli

 7. Patrik

  je to zase jen vražda lidí! A zda i dětí tak to je hrozný!

 8. boban

  NIEROMITEN TSECHISCHE STATEN………. Civilist vas ist das??????
  Schweine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Deutschland ist GROSE………

 9. Libor Will

  Jsem dost překvapený v předešlém příspěvku jsem se zmínil o Postoloprtech a dnes náhodou jsem zjistil,že někdo dokonce o tom natočil krátkej film,klobouk dolů,jestli je to Čech,tak si možná říká o klepnutí po hlavě a ledabylé zakopání v lese,já mu to nepřeji,ale říkám jen to co jsem zažil na sobě,pochopitelně naše policie to nevyšetřovala pokusy o vraždu to jsou pro ně malý věci,jenom chci upozornit že to téma je pořád horký!!Nedaleko Přerova bylo koncem války postříleno předem okradeno několik civilistů (Německých),zase ženy děti pocházely ze Slovenska a byly ve vagónech kousek před Přerovem,vlaková souprava čekala na další povolení traťové cesty ,v té době se tam objevilo několik hrdinů se zbraní v ruce,a, chuťí bojovat po boji!!Velitel těchto hrdinů,byl, celou válku nuceně nasazen v třetí říši jeho činnost tam spočívala v tom že tam hrál konkrétně fotbal za nějaký ix ligový tým a pochopitelně si tam vydělal pěkný peníze,(zdroj,tv-NOVA),a taky to byl Slovák,jako jeho oběti,konkrétně slovenští Němci,jeho skupina hrdinů ještě provedla dotaz v Přerově na tamním národním výboře,kde jim to bylo dost putna osud nějakých žen a dětí,takže s požehnáním úřadů,hurá do boje!!!Mnělo to být,tak,nějak 35 žen a dětí,tento průvod prošel kolem rodinných domků,kolem původního a prvního pramene tzv.ondrášovky dnes je tam o tom pramínku malá zmínka na tzv.mosaz,destičce a v těch místech,chci ještě napsat že je to ve směru od Říkovic,tam pochopitelně došlo k tomu co takoví hrdinové potřebují znásilnění okradení o zlato vyrážely se zuby zlaté i nezlaté a potom vraždy!! Podle jakého klíče byly tyto osoby vybrané a zavražděné to nevím ale ve vagónech,zůstaly ještě další!!Tento hrdina byl později světe div se souzen,možná proto,protože se mnělo zjistit že větší část obětí nebyla Německé národností,ale,hrdina potřeboval mít nějaké zářezy na pažbě!!Byl souzen v padesátých létech Československým soudem,myslím že dostal za třicet pět vražd nějakou podmínku,ale,to není podstatné,chci jenom říci že později vstoupil do Československé armády a stal se z něho dustojník!!Víte myslím si že pokud není národ připraven vytáhnout kostlivce ze skříně,tak,nechte ty mrtvé děti spát!!Pan Topolánek už minulý předseda vlády,na pietním aktu prezidenta E.Beneše k tomuto řekl že to byl spravedlivý akt občanů tohoto národa vůči jiným občanům viz.televizní záznam Čt-1,myslel tím všechny ty exesy po válce na civilistech bez rozdílu politických názorů a mnohdy národností,koho chytli ten byl zavražděn!!Chci jenom dodat že toto číslo má být třistatisíc žen a dětí,Němci chlapi buď byli v hrobech na bojištích nebo v zajateckých lágrech!!Tolik roků po válce máte demokracií,právní stát,a tady bude takový člověk na takové funkci schvalovat,takové věci!!

 10. ondra jelinek

  ja mam rad nemce covam provedli nic

 11. Libor Will

  Střílet civilisty tj.vždy hrdinství,zejména národ jako jsou češi to jsou hrdinové a taky, jsou označování,jako národ,který,byl nejvíce loajalní vůči nacistům,ochotně kapituloval,jako ostatně vždy,ale,po válce,největší hrdinové ve vražděníí civilistů,ženy ,děti atd.,já vám to klidně řeknu,udělejte si pořádek ve svých českých konfidentech,to jsou ti vlastenci,kteří mají mít na svědomí třista tisíc žen dětí a starců,za deset minut dvanáct si chtěli zachránit tvář před spojenci,celá západní Evropa,která bojovala proti nacistům to odsoudila,protože proti chlapům jste se za války báli,raději donášeli na své spoluobčany,vražděním civilistů,jste se před západem jenom odepsali,ale to vám nikdo,tady v Čechách nenapíše,pořád se bojíte pravdy,skuteční chlapi vojáci,kteří bojovali proti nacistům a jejich rodiny proto trpěli na gestapu,ti ani jeden se nemstili na dětech a ženách,to dělali jenom konfidenti,kolik bylo mezi nima komunistů,sociálních demokratů,Čechů se smíšeného manželství,kolik právě navrátilců z lágrů,kteří tam byli za protinacistickou činnost bylo hned na místě povražděno,bez diskuse,ale předem o všechno okradeni!!V Postoloprtech stateční vlastenci do naha svlíklim pět třináctiletých kluků bičovali je do krve,potom zastřelili,za městem v protitankovém zákopu bylo postříleno šestset žen a dětí,kojenci mněli rozmlácené hlavy pažbama!!Znáte vůbec své statečné dějiny??Kolik bylo dobrovolníků českého původu u německých vojsk??Zjistěte si to než budete onanovat nad mrtvolama!!Zdar vlastenci!!

 12. Paneboze sa uvedomte co tu pisete poniektory ide o to ze hocikedy moze niekomu prepnut v hlave zacat vojnu a budu aj vas strielat a behat vam nakladakom po hlave……

 13. ja tam videl i male decka,jestli je postrileli taky,tak sme stejne svine jako oni. nemce nema rad nikdo,ale decka ne,to ne.

 14. Bóča

  Škoda, že ta kvalita roku 1945 nebyla na takové úrovni jako dneska, jistě by to video bylo mnohem zábavnější. Je vidět že to byli vlastenci, hlavně ti co přejížděli náklaďákem hlavy henleinovcům.

 15. Jenom 40 švábů, měli jich zabít 4 miliony za to co tu dělali svině!

 16. daniel

  Za koncentracni tabory a A . Hitlera