Pouťové atrakce smrti – Tragické video

Pouťové atrakce přináší mnoho radosti a zábavy pro malé i velké. Tato zábava s sebou přináší i jistá rizika. Pouťové atrakce můžou být někdy nebezpečné a sami víte, kolik se takových případů odehrálo i zde v České republice. Následující tragické video se odehrálo ve středu 23.04. 08, ve městě Berdsk, Novosibirsk.
Mladý chlapec se dostal ven ze sedačky Ruského kola a lezl po jeho konstrukci. Pár vteřin se držel, ale gravitace byla nakonec bohužel silnější. Smrtelný pád ukončil jeho poslední jízdu na pouťové atrakci.

Pouťové atrakce smrti - Tragické video

Pouťové atrakce smrti – Tragické video

18 komentářů “Pouťové atrakce smrti – Tragické video”

 1. jirkas

  Nechápu, proč mu pomáhali tak, že to kolo točili pořád nahoru…?? Holt asi selhala ruská elektrooonika.

 2. olšina

  Sabčo, k smíchu to je, když si ten debil hrál na to, na co nemá ;D nazdar.

 3. Sabča

  no to moc srandovní není ze se zabil kluk na tom kole deusi ses blbej co si jako myslis to je fakt vtipny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha no vubec to neni vtipny

 4. jak ten co to nataci je v klidu ani moc nerve..jen řika achuje..magor

 5. Tupec

  Nakontaktuj se na Ráďu , nebo Deuse to je administrator a ta sama osoba

 6. jackassak

  Znal jsem toho chlapecka,byl to velkej frajirek,upadl nam s kolecka,ted je snej jen mastny flek :D potom som slovak a nevedel som to v nasom jaziku zrymovat :D:D:D

 7. no jako urcite by to chtelo neco lepsiho no jelikoz toto je moc pomale a nidne jakesi zhnile hrusky paraji to vidim aj z okna,.,,.,

 8. lipta

  já chci smrt,nevim jak ostatní…..

 9. lipta

  Mě to už tady nebaví,mohl by se mi ozvat ten,co tady tu stránku provozuje?To chce pořádní videa,tohle je nuda.Jest-li by to šlo tak bych sem moch hodit taky pár příspěvků.Nebudeš litovat.Tady je můj email. lipta@email.cz´ můžeme se domluvit.

 10. Patrik

  a jak se tomu ty zmrdi rusky smali.Maj to v sobe

 11. Ráďa

  Jo no aspoň si pořádně protáhnul kostru frajírek navoňenej, příště už snad nikde nepoleze :-)

 12. vašnosta

  kdyby víc posiloval tak by se udržel trasořitka ,dobře mu tak že je mrtvý neměl dělat machra když to neumí ,blbeček

 13. Ráďa

  Jejda mane to je, ale opravdu legrační pouťová atrakce Deus má pravdu,že to u nás chybí.Kdyby to bylo u nás tak bych se dal ke kolotočářům jako odlízeč těl to by mě moc bavilo, já totiž hrozně rád uklízím :-))

 14. Rusové jsou vždycky o krok napřed. Taková pouťová atrakce u nás chybí. Vyskakovat z kola ven to tu ještě nebylo. Myslím, že by tím pobavil více lidí, kdyby tam nějací byly. A kromě kolotočáře, co pouští disko by tam ještě měl mít šichtu sběrač těl. Úplně vidím obecenstvo, jak nadšeně tleská při každém skoku.