Řecká policie a její tresty

Řecký policajti lapili dva zloděje. S nějakým zápisem přestupku si hlavu nedělají. Raději použijí osvědčenou metodu, jak si mladíci zapamatují, že krást se nemá. Navzájem se musí fackovat pod dohledem policie. Pokud se policajtovi zdá, že se fackují příliš ledabyle, udeří je pořádnou palicí, aby se neflákali. Řecký policisté si umí udělat pořádek ve svém teritoriu.

Řecká policie a její trestyŘecká policie a její tresty

10 komentářů “Řecká policie a její tresty”

 1. kawinn

  Toto se deje i unas v cesku.Pridou dve corky do TESCA a chiti je securitak kterej si je odvede do kanclu a tam se deje neco podobneho

 2. Pardal

  Na toto uz prisli chlapici z SBS myslim ze v Martine,maly cigani kradli v obchode a takto isto ich potrestali.zavesili to na web a to im pohlo k vyhadzovu s prace.

 3. standa

  docela dobrej trest pro zlodeje ale rekl bych ze se to tem policajtum brzy nejak vrati

 4. To DOMINIK : souhlasím s tebou se vším !!!

 5. Ráďa

  to dominik: hele ty nehty si ostříhej a je po problému a tyhle silácký vulgární řeči si nech pro své spolužáky PS: Dominičku to není linka důvěry..

 6. DOMINIK

  Ne chlapce jmenem Rado,ty jsi tak strasne moc trapnej a debilni posranec,az se mi z toho krouti nehty,ja vim ze si delas prdel….. o.k. to ti neberu,ale skoro porad mas tak,ale tak dementni kecy,ze to neni ani hezky,ja bejt tebou tak bud sem pisu normalne a nebo vubec ty vypatlanej hajzle,co si mysli ze je desne vtipnej,nechci se pripojovat k ostatnim,tenhle komentar jde ciste z moji palice……ses fakt debil a ne ze by ses mel lecit,to ne…..ty bys potreboval rozdupat tu tvoji smradlavou kejsu az by jsi mel rozkraplou lebku……a po rozliti tech tvejch hoven z ty palice te poradne protahnout po dvore za koule ty nulo……jestli mas neco,klidne napis rad odpovim….tak pa ty zamrdance zasranej!!!!

 7. Ráďa

  Móóc hezkýý, ale ten sympatický mládenec v modrém tričku byl mnohem lepší dával to té rány takovou eleganci a švih, ti budou mít tvářičky jak rumněnce :-)

 8. rado…zevolej mámu z otcem…takle byte meli mlatit kdys prijdes domu ze skoly..:)

 9. Měli mít v ruce aspoň brusný papír. Ale i tak to byla děsná sranda.