Reportérku zneškodnila obrovská koule

Reportérku zneškodnila obrovská koule. Reportérka se snažila přinést poutavou reportáž s akčním vstupem. Reportáž o zorbingu jí však přinesla nepříjemné překvapení. Obrovská koule jí zezadu překvapivě převálcovala.
Reportérku zneškodnila obrovská koule

Reportérku zneškodnila obrovská koule
Reportérka může být ráda, že nedělala reportáž o těchto koulích. Po zásahu by nedopadla nejlépe. Největší koule na světě – Neuvěřitelná videa

22 komentářů “Reportérku zneškodnila obrovská koule”

 1. VITACCIT.com

  Dobrý – jak jsi mě nazval ? -vITTACIT.com :))))

 2. Grizzly136

  vITTACIT.com: si hraješ na učitele, hm, hlavně, že ty tam máš hrubku jak cip. Píše se: Vy ze(2.pád) Zvláštní školy………….. tak nemachruj experte!!!

 3. Pavla

  Richie: Je vidět že mě neznáš. S borcem jsem už tři roky a osm měsíců a myslím, že kdybych byla frigida jak o mě píšeš ty, tak by se mnou asi nebyl. Navíc jste mě rychle odsoudili.

  Já to nemyslela zle. Beru to tak, že když někdo točí reportáž a stoupne si tam, kde se ty koule kutálej, musí si snad prvně zajistit aby tam zrovna žádná nejela. Proto mi připadala jednodušší.

  A že je diskofilka není urážka. Myslím si to podle toho skákání co tam předvedla na začátku. A navíc žiju ve společnosti lidí, kteří tak lidem jako je ona říkají normálně. Je to označní jako metalista, punker, jazzman a nebo pozor…..diskofilka.

  Už to chápete??? Já neřekla nic kvůli čemu bych měla být frigida a nebo špatná

 4. _RiCHiE_

  Pavla:Tyvoléééé,tak ty si tu hraješ na nejmoudřejšího človeka na světě,každýho tu poučuješ jako kdybys byla matka,máš keci jak kdybys byla prezidentkou a ted tu napíšeš že byla taková jednodušší diskofilka?Když ji ani neznáš?Jseš jak s výprodeje z baby boxu chudinko…Dozajista seš takovej ten typ holky,co jsou nejvetsi frigidy a pro kluka musí bejt jednodušší vylízt na Mont Everest nahatej a neumrznout,než tebe vojet:D

 5. Ráďa

  Pavla. A jak si to poznala? Ty jsi mi nějaká chytrá takhle hned někoho odsoudit. Ty jsi zase taková jednodušší čubka co ty na to?

 6. Pavla

  Byla taková jednodušší diskofilka no

 7. VITACCIT.com

  expreso – … a opět si mě nepřekvapil. Když ukončíš větu tečkou, začíná se velkým písmenem. „ty opico cvicena“ – Tím si mě pobavil. TY OPICE CVIČENÁ vypadá lépe, né. Vy se Zvláštní školy se to snad nikdy nenaučíte. A brzo napiš. Opět ti to zkontroluju :)))) A Vitacit s velkým V …šmudlo. :)

 8. Zeryk

  Wostrý by bylo,kdyby vstala a ten mikrofon měla do půlky v hubě..

 9. pazuzu

  doufam že ji to bolelo,čubku hnusnou

 10. manny

  ten mikrofon se ji měl zabodnout do hlavy…

 11. Grizzly136

  trapná holčina co si hrála na nějakou hopsajdu, to vypadalo spíš na reklamu o přebarvených blondýnkách:-) ale dobře to s ní mrsklo

 12. expreso

  vitacit ..ty hnupe nehraj si na radu a spol….ty opico cvicena :P

 13. _RiCHiE_

  Ten kameraman ji musel fkt milovat,ptž tu kouli musel dávno vidět:D

 14. Kdyby do ní ještě někdo kopnul, tak by to teprve mělo šťávu.

 15. nejlepsi reportáž jakou jsem kdy viděl.FUCK dobrý.

 16. Karlos

  Tak to je vážně legrační video.

 17. ZORIN

  mazec jak cip.ja tam bejt tak se pochciju smichem)))

 18. este ze to takto dopadlo ,, horsie by bolo keby je ta gula kovova

 19. Ráďa

  Hahaha dobře jí tak, myslím, že si dobře natloukla čubka jedna :)

 20. VITACCIT.com

  Byla dobrá, musela s tím počítat. Jen mohli tu kouli napustit vodou. … ne, ne radši pískem.

Zapojte se do diskuze.