Řidič autobusu dostal pořádnou nakládačku – Bitky videa

Řidič autobusu to opravdu nemá lehké. V tomto případě řidič autobusu dostal pořádný výprask od cestujícího. O důvodu takovéhoto brutálního napadení se můžeme jen domnívat. Jedna z teorií je, že řidič autobusu jednoduše minul zastávku a nezastavil na požadováném místě. To se pak cestující v Thajvanu moc zlobí… Řidič autobusu to opravdu nemá lehké.

Řidič autobusu dostal pořádnou nakládačku - Bitky videa

Video bylo odstraněné.
Řidič autobusu dostal pořádnou nakládačku – Bitky videa

12 komentářů “Řidič autobusu dostal pořádnou nakládačku – Bitky videa”

 1. samurraj

  Nevím co mezi nimi bylo, ale pokud ho napadnul jen tak pro nic za nic, tak je to vymaštěnej debil. Mě kdyby někdo bez důvodně napadnul (jinak by to ani nešlo, protože já konflikty nevyvolávám), tak bych ho ztřískal jak psa a prohodil oknem ven. HOWGH !

 2. gpWrata

  Ale asi jsi na to hrdý….když jsi takhle zareagoval…vyloženě jsi čekal, až na to někdo zareaguje, aby ses mohl pochválit. Nicméně, jak pak mají ty autobusy vypadat, když tam jezdí lidi, kteří mají v sobě přinejmenším 9 piv

 3. gpWrata

  Co to tady řešíte….taky mi to přišlo směšné….jenže jsi nepopsal zcela situaci…kdyby jsi hned řekl, že jsi měl v sobě devět piv, tak by to tam tak nikdo nenapsal.

 4. Freddy

  Eh asi si muj smajlik nepochopil dobre. Ja sem to nemyslel nijak negativne a nevim, proc sis to hned vysvetli jako nejaky vysmech nebo co…

 5. Míra

  Milý Freddy:to je naposled,co na tebe reaguji,nevim co jsi zač,co tě žere,já mam lidi rád a beru každého,takového,jaký je,jevíš se mi ,že trpíš samotou a nikdo tě nebere vážně,ale já jsem taky sám,s tim se budeš muset naučit žít,nebo pro to něco udělat,tady jen kritizuješ a odsuzuješ,v tom autobuse jsem měl v sobě 9 piv a měl jsem to vypočítaný,bejt tam ještě 5min.,tak to mam v kalhotech,autobus tam stál ještě 40min.,než přišel majitel vozu,jak bys to řešil ty?na požádání by ti měl zastavit na nejbližším mistě,kde je to možné,ale on už 15min. stál a odmítal otevřít,reaguj na to jak chceš,já už na tuto stránku nezavítám,nejsem zvědavej na tvoje urážky,nevim,jestli mi tě má být líto,můžeš být hajzl,nebo chudák,ale nic špatnýho ti nepřeju,už se ke mě nevyjadřuj,já tě taky vynechám,jestli mě ještě jednou zdrbeš,tak jsi ten chudák a těch je mi líto a jetli ti to pomáhá,tak drbej,ale já už se zdržim komentáře.Čau.

 6. Míra

  Jednou mi řidič zastavil 20 metrů od zastávky,že nemůže dál(parkující auta), a otevřít mimo zastávku na požádání odmítl,měl štěstí,že tam bylo moc svědků,až když jsem pohrozil,že se mu tam vymočim a už jsem ho chtěl vyndat,tak to najednou šlo, střízlivej bych to neudělal,jinak to nešlo,otevřel asi po 15minutách,myslim,že jen tak z dlouhý chvíle ho nenapadl.

 7. jirka

  treba mu doslo trochu se spozdenim,ze je drahej listek.jeeen do nej chlapce

 8. Freddy

  Nemyslim si ze je to nahrany ale ten v zelenym je peknej debil

 9. Jarin

  To Vinetou:Čau chlape hele neudá se ti divný že je nad řidičem ta kamera.Není to jen nahraný??

 10. vinetou

  hezký toho pána vtom zelenym triku bych pozval do prahy by musel zflákat pulku dopravního podniku jak tady ty prasata jezděj