Řidič kamionu dělá machra

Řidič kamionu se při jízdě poflakuje po kabině a nevěnuje se vůbec řízení. Zřejmě všude se najde idiot, který se chce ukázat.
Řidič kamionu dělá machra

Řidič kamionu dělá machra

Z krutého světa kamionů:
Kamionová doprava – Volná místa pro šílence (VIDEO)
Kamionem po Evropě – Hrůza a děs
Bezohledný řidič kamionu

10 komentářů “Řidič kamionu dělá machra”

 1. Zbynek

  Je to kreten,trosku vyjeta kolej a byl by v prdeli. Jsem mladej cucak jezdim 5 let na mkd bez nehody a porad se bojim osobaku co mi tam vlitnou,ale tohle by me teda nenapadlo. Zazaloval bych ho za verejne ohrozeni.

 2. david

  naprosto souhlasí z aaa příčinou nejvíce dopravních nehod jsou osobáky které vyjedou nemáte ani ponětí kdyby jste se viděli z tech naších kabin co děláte vy na tech cestách tak by jste změnili názor my jsme na to vyškoleni a víme co si můžeme dovolit

 3. dellisa

  VITACCIT ..to by tě vzrušilo, viď, ty buzno jedna teplá….

 4. VITACCIT

  Aspoň že si ho tam ještě nezačal honit …

 5. for aaa: Ty jseš ale chytrej, když jsi ten kamioňák a schvaluješ to. A kde jsi přišel na to, že kamioňáci způsobí nejméně nehod? A že nejvíce nehod způsobí osobáci, není to tím, že jich je podstatně více v přepočtu na kamiony? A v osobáku pak schválně bourají kamioňáci, aby zkurvili statistiku.

 6. bobiik

  přál bych mu nějaou bolestnou smrt :)

 7. vy ste idioti….pokud ste se dobre divali silnice byla skoro rovna a skoro zadny auta pred nim…a pokud ztravite 5 a vice let v kamionu, tak se tam citite jako doma, a na tom co predvadel na tom videu vam neprijde nic divnyho. jentak mezi nama nejvic dopravnich nehod zpusobi ridici osobnich aut, co si obcas za mesic, nebo za tyden nekam jedou…kamionaci opravdu maj spousta zkusenosti, a vyjimecne zpusobi nehodu.

 8. v tomhle případě by se osvědčila jedna gumoléčba u afrických policajtů. no možná by potřeboval tu masáž těma dvěma koly kamionu, tak jako ten chudák včera.

 9. $RoSoNeR!$™

  A jak už to tak bývá … vjede do protisměru a smete osobák … vněm všichni na sračky a tenhle debílek ztoho celýho vyjde jen s boulí na čele …