Roztomilá blondýnka dostala pořádně na prdel

Roztomilá blondýnka si pravděpodobně myslela že si na ní policie nedovolí. Policajt však nehleděl na její vzhled pořádně jí zpacifikoval. Roztomilou blondýnku odvlekli z fotbalového zápasu rovnou k sobě na policejní stanici. Tam s ní natočili již jiné video…

Roztomilá blondýnka dostala pořádně na prdel


[flashvideo filename=http://media.theync.com/videos/4369-cute-blonde-soccer-player-is-kicked,-clubbed-and-dragged-out-by-police.flv /]

Roztomilá blondýnka dostala pořádně na prdel

44 komentářů “Roztomilá blondýnka dostala pořádně na prdel”

 1. doga

  to byl tedy narez
  na cinitele si priste nedovoluj nevyzrala bloncko

 2. Eduard Nud

  A to jsem si myslel, jak ti antipedofilové jsou pošahaní. Od VÁS by se měli učit. Napřed tady napadnete zmlácenou dívku a pak se pustíte do sebe. No to mě podrž. To by si žádnej dement nedovolil, to mi věřte.

 3. milhauss

  vitacit.nerozumim.me nezajima zadnej vek.my dva jsme stejne skoro stary.se mnou v kontaktu nejsi.

 4. VITACCIT.com

  Z několika s vás jsem na webu v kontaktu. Jejich věk?(Nemůžu,rozumíš). Ale nejsou o moc mladší :)))))

 5. milhauss

  30?tak to bys mel mit rozum. ane se tady dohadovat se 16-letym klukem jak ty rikas.ty si znicil miss-ha?A jak se ti to povedlo?

 6. VITACCIT.com

  milhauss Já to špatně napsal. Nemám možnost vystopovat „DOKTORA“, jeho adresu přes jeho email. Napsal jsem to schválně, on to „SEŽRAL I Z NAVIJÁKEM:))))))))))))). JAK DOKÁZAL BÝT JEN SPROSTÝ a komentovat jen a pouze ženy tady -VITACCIT.com:) ho ZNIČIL, za dva dny. MISS-HA jsem dostal za týden(pozoruju zlepšení). Jinak problémy si řeším samozřejmně sám,kolegy nemusím používat(je mi 30). Myslím si že Doktor má DO 16let, Proto pomoc kolegů nepotřebuji:))))). Zrovna brouzdám po komentářích, hledám třetí oběť … .P.S.-asi GRIZLLI 136 BANÍK PI.O!

 7. milhauss

  ta bloncka je opravdu roztomila.a ty jeji obranci taky dobry:-DDobre ji tak

 8. milhauss

  vittacite:nevyhrozuj kamaradama.To muzes zkouset tam u vas na pisku.

 9. fešák

  VITACCIT.com: Ne ne.Tebe dostat nejde. Díky Bohu…:)

 10. VITACCIT.com

  fešák :))))))))))) TED JSI MĚ DOSTAL:)))))))

 11. fešák

  VITACCIT.com si hraje na nějakýho mafiána nebo čím se to ráčí být.:) no s jeho nickem to jde samozřejmě velice dohromady :))))) bacha na věc…víme o Vás!!!:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 12. VITACCIT.com

  Doktor Ale jo Doktore, přehnal jsem to sorry.Ignoruj mě, taky to budu dělat.

 13. VITACCIT.com

  Mám dobré znamosti .)).Copak, posral ses hrdino dál chceš „zlobit“?Dál ze mě chceš dělat úchyla …. ,a rypat do mé rodiny?Zmetku:))))))))

 14. Doktor

  Takže vyhrožování, to by možná policii stačilo.

 15. VITACCIT.com

  Doktor Jaký jsi odvážný ty šašku,ze mě posravý. Nemáte někdo adresu této osoby.Slibuju že opravdu dlouho nenapíše.Mám velice dobré známosti -Stačí mi jeho funkční email, zbytek (adresu)si nechám zjistit(kolega). Snad na brzkou schledanou,Doktore.Ty poznáš jak chutná tvoje krev.

 16. VITACCIT.com

  :)))))))))))),si trapný UROLOGU.

 17. fešák

  hele bacha na fešáka. píše za vostatní. VITACCIT.com
  :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 18. Doktor

  Grizzly136: hele dej si pozor, aby za tebe nepsal zase ten úchyl VITACCIT jak má ve zvyku. Asi bude na koupališti schovaný v křoví a bude očumovat ženský a honit si toho svého piňdíka pošahanec jeden. :D