Rychlá výroba auto dílů – Brutální stroj

Podívejte se na stroj, který si hravě poradí s rozebráním auta do posledního šroubku.

Rychlá výroba auto dílů - Brutální stroj
Pokračování příspěvku na Auto | Café Time

13 komentářů “Rychlá výroba auto dílů – Brutální stroj”

 1. Josef

  Ty pič.usku, nechci se ohánět tím co moji rodiče dokázali ale určitě více než ty tvoje ty osle. No já bych ti nešel na pohřeb to ne, bo bych byl ve vězení za tvoji vraždu nejspíš.

 2. Ráďa

  josef: já se stejně divím, že jsi se narodil otec impotent matka frigidní takže jsi ze zkumavky viď ? Nebo, že by jsi pánům doktorům upadl na zem při porodu a jako první jsi viděl kachličky co ? Už aby se vám něco v rodině stalo, ale příjdu vám na pohřeb a vyčůrám se vám na rakev jo :-))

 3. Josef

  No já doufám, že ty jsi sám, bo narodit se jeste víc takových jak jsi ty tak bych si dal mašli, no radeji ne, dal bych jí tobě (kolem krku a pořádně utáhl) a tvým dětem taky, pak bych to natočil a dal sem, no a pak by byl vyhlášenej státní svátek, mohl by se jmenovat:: Den kdy ten píč.us vyje.banej konečně zdechl. Jo to by bylo fajn.

 4. Ráďa

  JOSEF: a já bych se smál kdyby tam mleli tvoji hloupou rodinu to bych si bouchnul i šampáňo a ty by jsi si ho honil co ty úchyle :-)))

 5. Josef

  No mě z něho špatně není, já bych i odpálil ohnostroj, Sakra, já bych se na to video díval furt. A smál bych se a jak.

 6. Ráďa

  for michall: jsi úchyl teda když si ho musíš honit je mi z tebe špatně :-(

 7. michall

  skoda ze tam misto toho auta nebyl Rád’a….to bych si u toho videa aj vyhonil….

 8. carllezz

  Celkem zajímavé video, po technické stránce je ten drtič dokonalý……jen by mě zajímalo k čemu je dobrý, když to auto rozemele na takovou kupu cárů……200 tunový lis by z něho udělal kostičku 1*1*1 metr a to bez hluku a bordelu všude kolem….

 9. Jééé tam tak hodit vás tři blbečky to by byla teprve sranda!

 10. Jednou jsem viděl podobný stroj na videu z kafilerky. Mlely tam krávy a někdo k tomu přidal zvuk nějaké bučení připitomělé krávy. To bylo mnohem srandovnější než auto.

 11. Ráďa

  PS: mám tam překlep ať víte ať mě zase někdo nenapadá např. žiža a falk :-))

 12. Ráďa

  Lidi jsou hrozně bezcitní dyť i to auto má duši a srdíčko a musí ho to bolet, raději v tom měli mlít lidi to byla to bylo žůžo video :-))

 13. vašnosta

  jejda to byl ale mlejnek ještě že v tom autě nebyla rodina s dětmi taky by se v tom dala pomlýt cela kravka i s kopýtky třeba na klobásky:-)