Sebevrah spadl z mostu

Sebevraha se nepodařilo zachránit. Policie se ho snažila zachytit, ale nepodařilo se jim to. Muž s takto vysokého mostu dopadl na povrch vody rychlostí přes 90km/h. Co to s ním asi udělalo…

Sebevrah spadl z mostu

Video bylo odstraněné.
Sebevrah spadl z mostu

10 komentářů “Sebevrah spadl z mostu”

 1. cestovatel

  k tomu videu-tak to jsem měl možnost spatřit v TV a tam bylo řečeno,že sebevrah pád přežil a to bez ůhony,potom byl vyloven z vody lodí.
  K výkonu kaskadéra p. Rudolfa Boka,tak před tím tedy klobouk dolů,Petr Bok je frajer!

 2. Jarin

  Myslíte že to přežil???No přežil protože mu to politicky myslelo

 3. Teda přátelé splatl jsem se. Nebyl to Zvíkovský most, ale Žďákovský. Tady něco přikládám:Kaskadér se jmenoval Rudolf Bok a skočil ze Žďákovského mostu. Skok měřil 58,28 m. Jako byste se vrhli z Petřínské rozhledny, pod níž by chyběla ta Orlická přehrada. Pár dní před skokem musel Ruda do Bohnic, aby se zjistilo, zda se nejedná o cvoka. Tady došli k překvapivému závěru, že jde o normálního člověka. V rozporu s tímto závěrem Ruda opravdu skočil. Dopadl na záda, dusil se a kašlal krev. Zlomil si páteř.

  Noviny ho pohřbily anebo aspoň umístily na vozík. Ale on byl po dvaceti dnech propuštěn z nemocnice a zakrátko zdráv jako ryba. Možná zdravější než my ostatní. Nikdy neměl nic zlomeného (jen tu páteř). Duší je romantik: píše básničky a pohádky pro nejmenší.

  To byl ale blbej nápad, skákat z takový vejšky… To přesně mu vytanulo na mysli, když se tehdy zázrakem přece jen vynořil na hladinu. Možná, že zaslechl tichý boží hlas, jenž mu tam nad vodami naléhavě sdělil: „Tak tohle, Rudo, bylo naposledy! Ještě jednou, a přestanu bejt kámoš!“ Pánbíček se slitoval asi také proto, že Ruda neskákal pro prachy. „Ani pro slávu, ani pro peníze,“ objasňuje zcela vážně. „Slavnej jsem byl čtrnáct dní a dali mi tričko Yamaha a šusťákovou bundu. Motorku jsem si přál, abych nevypadal před kaskadéry jako pitomec, že nic nechci.“ Žádnou nedostal.

  Neskákal zdaleka jen pro světový rekord, neboť to by bylo málo. Především hodlal sám sobě a ostatním kaskadérům dokázat, že patří mezi elitu. Odtud nikdo jiný nikdy neskočil – až na opilce, který už nevyplaval, což se nepočítá. A tak je Rudolf Bok, držitel rekordu ve skoku z pevného bodu do stojaté vody, zapsán do Guinnessovy knihy rekordů.

 4. Skákal jsem Bungee Jump na Zvíkovském mostu. Dopadnout do vody na znak tak nevím nevím. Ale pokud to přežil ten co psal jak říkal Petr tak měl obrovské štěstí. Ono 52 metrů, když tam jen tak stojíte je pořádná výška nebylo mi všechno jedno i když jsem byl na laně. Ale po skoku bych šel hned znovu bylo to perfektní. Další věc na jakou si dávají pozor je aby vás nepustili skočit na právě projíždějící loď :-) Bylo by hned o nechutné video navíc… :-)

 5. Myslím si že to přežil, viděli jste seskok ze Zvíkovského mostu? 52 m a dopadl na znak a taky to přežil, sice pár měsíců v nemocnici, ale přežil

 6. stream

  nemyslím si že to bylo 90 km/h….. v životě nee..

 7. deliwee

  asi ne hele ta vejska rychlost, kamarade to tesko moch prezit……

 8. Upřímě si myslim, že pokud by dopadl do vody dobře a byla tam dostatečná hloubka, mohl přežít a dokonce bez zranění…