Šílená a nebezpečná jízda v Moskvě

Šílená a velice nebezpečná jízda v Moskvě. Ulice Moskvy a ne tam jsou občas místem kde se vyřádí kdejaký „závodník“. Tentokrát se šílený jezdec prožene Moskvou s plynem na podlaze…
Šílená a nebezpečná jízda v Moskvě

Šílená a nebezpečná jízda v Moskvě
Další šílenci na silnicích:
Hovado za volantem na českých silnicích – Rychlá jízda autem
BMW a smrtelná nehoda na dálnici

4 komentářů “Šílená a nebezpečná jízda v Moskvě”

 1. aaakecal

  Tak odkdy je třecí síla závislá na ploše? A mimochodem, takové hovadiny jsem už dlouho neviděl. A to nemluvím o tom, co jsi si „jednoduše domyslel“.

 2. schimi

  vitaccite tebe tady chvily sleduju a vetsiho degese jsem tady necetl.jses normalni honibrk a urcite mas mnoho osobnich problemu.a tak tady prispivas takovyma nesmyslama.nikdo te tady nezere,jses desnej trapak!!!!!

 3. VITACCIT

  Cože? Že to na konci téměř neubrzdil? To si děláš srandu, ne?
  Vzhledem k jeho jízdě tj. akceleraci, kličkování mezi auty a rychlosti, je logické že se jedná o auto většího obsahu. To znamená i podle přední kapoty že se jedná o novější auto, která se vyrábí v drtivé většině s kotoučovými brzdami na všech kolech. Omnoho lepší brzdový účinek než vzadu s bubnovými brzdami. A podle kličkování mezi auty je možno i usoudit že toto vozidlo bylo „obuto“ v širokých pneumatikách. Nejenom že mu to umožnuje bezpečněji a prudšeji změnit směr, při min. riziku smyku a přetočení se na silnici (než na např. gumách 165/70/13) zároveň mu to i výrazně zkracuje brzdnou dráhu.
  Tudíš tvoje první věta se mi zdá směšná. Ale ta druhá … Na to jen jedno. Nezáviď …

 4. Chocholoušek

  Na konci takmer neubrzdil. Tipujem ho na vyholenú primitívnu hlavohruď so zlatými reťazami okolo krku. Typický dobytok na ceste.