Šílená jízda puberťáků v nadupaném Subaru

Mladý řidič za volantem nadupaného auta Subaru Impreza WRX STI jede po městě jako šílenec. Nedbá na předpisy, jede rychle místy i 150 km/h ve městě. Červená na semaforech mu nic neříká a křižovatky projíždí smykem. Jeho kamarádi s toho mají radost a navzájem se hecují.
Mladý řidič za volantem Subaru Impreza WRX STI - Nemyslíš - zaplatíš naživo

Pokračování příspěvku na Auto | Café Time

6 komentářů “Šílená jízda puberťáků v nadupaném Subaru”

 1. obávám se, že při průjezdu Polskem na nějákého takového blba narazite vždy. U nich je to nějaký folklór nebo co. U nás narazíte na Vitaccita:-)))

 2. VITACCIT

  Po městě jezdím většinou rychleji než osádka vozu tohoto videa. Ale myslím že jezdím bezpečněji než oni. I když je pravda, že se semnou většinou ostatní bojí jezdit. Největší legrace je svést stopaře(ku). Půl minuty jsou veselí a komunikativní – potom už sedí tiše a šokovaně i se zapnutým pásem, ačkoli je k tomu nenutím …

 3. 70mMyW!53

  a kdepak jsou pani policiste? skoda ze tam nebyli, mohlo to byt mnohem zazivnejsi video…. honicka s policii

 4. Frost

  Tohle byla šílená jako jízda jo??To bylo směšný!!Smrad uměl uplný hovno,volant držel jak panna vocas-hruza,žádný rychlý reakce ani ,,sekání“ volantem a už vubec ne adekvátní řazení a podřazování-jen tupě na to šláp když měl trochu místa a pak hned stál na brzdě.To umí každej.Jen měl dobrou káru co šla do tahu a měla super výkon.

 5. Tak to jsou dobrý frajírci, příště se určitě vysekaj.

 6. NiRvAnA

  však ono to přijde hoši,,nebojte…ps,spi sladce