Šílenec v tanku jede přes město

Video z roku 1995 zachycuje šílence, který ukradl tank v San Diegu.
Video vypadá jako záběry z hry GTA San Andreas. :-)


4 komentářů “Šílenec v tanku jede přes město”

 1. Otrozón

  ale no tak…. v San Andreas je kolovej tank, ale furt 100x lepší než v GTA3 =DD
  zato v GTA 2 mě to s tankem bavilo…. hezky z ptačí perspektivy a hurá na dálnici dělat vafle=) chudáci chlupatí tam byli stejně bezbranní jako v San Diegu =))

  no tak hlavně že nikoho nezabil =))… auta přejížděl jenom stojící prázdný(zřejmě) a na dálnici se mu do protisměru taky moc nechtělo, kvůli tomu se mu to seklo podvozkem o panely… měl fůru příležitostí přejet jedoucí auta, auta s lidmi… myslím, že nechtěl nikoho zabít nýbrž jenom udělat trochec bordel… ale kdyby se na tý dálnici dostal do protisměru byl by to fakt masakr… bylo by to pořád: drrrrrrr booom, drrrrrr booom… asi by byly i ty vafle

  mohli by dát pořádný pásový tank např. M1A2 i do GTA 4 to by byl teprv mazec!!

 2. vlkan1

  Móóóc by se mi to líbilo, kdybych s tím mohl jezdit i po tom našem městečku. Dopředu ještě radličku, to abych si nepoškrábal lak a v dopravní špičce bych před sebou ty arogantní blby v bavorácích jenom hrnul. A taky přes park bych to vzal, kde se venčej ráno a večer chlupatý potvory a kam se člověk bojí došlápnout, aby neměl zasraný boty a taky přes domov důchodců bych to vzal, botanickou zahradu, zoologickou zahradu, McDonaldy, kina, divadla, parlament, sinagogy, kláštery, tenisový kurty pro milionáře, sauny, bazény, zverimexy, zverimexy, zverimexy, zveri…………..Prostě, VIVAT San Diego!!!

 3. VITACCIT.com

  Ono padesát tun, ja padesát tun …