Skateboard a zatčení detí

Když děti jezdí po městě na skateboardu a dělají výtržnosti samozřejmě, že si to nikdo nenechá líbit. Co takhle zavolat policii. Brutální zatčení dětí, které jezdí na skateboardu. Je vidět, že se s nimi vůbec nepáral a „skopal“ je na jednu hromadu. Skateboardisté kápli na toho nepravého. Policajt se zřejmě dokoukal na nějaký akční film.

Skateboard a zatčení detíSkateboard a zatčení detí

11 komentářů “Skateboard a zatčení detí”

 1. _satyr

  nesnášim „skejťáky“, nechápu proč se s těma smradama tak špinil, měl každýmu věnovat kulku do nohy a byl by klid! A nebo do kolena, pak už by na těch blbostech nejezdili :DDDD

 2. prc3k

  kreten zkurevenej…..fakt tohle nepochopim….navic pochybuju ze ti lidi co tady obhajujou toho fizla umi anglicky takze vi uplny hovno co se tam deje….

 3. prc3k

  ^— ty ses taky dobrej idiot….vis hovno co udelali a jde videt ze ten policajt je asi na palici jak ho tam zacne skrtit….napred skrti tu holku a pribehne ten kluk a rve ze jen jezdi na skatebordu a zacne skrtit jeho tak co to ma byt?! a jeste kkti jako Ales pisou ze si to zaslouzej…ty bys zaslouzil rozkopat drzku jestli se ti libi jak nekdo jen tak mlati decka protoze ma na to pravomoce….

 4. Tomáš

  Jednoduše. Toho policajta chápu. Stačí se podívat na naše frajírky co jezdí na skejtech. Jo jsou mezi nima takový co si to užívaj a neserou zbytek lidí, ale jsou mezi nima takový co si zaslouží přesně takový zacházení jako na tom videu.

 5. skejtak tu hlupaku vymatlany a deliwee tež

 6. deliwee

  STOP POLICEJNI BRUTALITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. skejtak

  TI POLICAJTI SOU UPLNI CURAAAACI VYJEBANI NEMAJI CO ROBIT CHUJI AZ SE STARAJI TAM KDE JE TREBA

 8. Diamond

  tak nevinní určitě nebyli,ale proč ten cajt tak drtil i tu holku to nevím…

 9. Aleš

  patří jim to smradům. Já bych je taky zřezal kdyby měli nějáky keci…..

 10. Pavel

  Tak tak na ne…Co kdyby na tech skateboardech chteli udelat banku…:-D

Zapojte se do diskuze.