Skok do záchodové mísy – Neuvěritelné video

Skok do záchodové mísy v provedení chytrého vězně. Měl brilantní plán útěku z vězení. Hned na začátku mu však něco nevyšlo. Podívejte se na podivné video z vězení.
Vězeň chtěl utéct skokem do záchodu
Pokračování příspěvku na Fun | Café Time

7 komentářů “Skok do záchodové mísy – Neuvěritelné video”

 1. VITACCIT

  … další mé kdysi oblíbené videjko (teda hlavně diskuze). Opravdu se tam musela diskuze uzavřít ??? Tak se holky trochu pohádali. To já jsem měl rozhodnout kdy tuto diskuzi uzavřít, né správci serveru.
  Proč ? Vulgarismy, urážky a vyhrožovaní se tam týkali hlavně mé osoby a já s chutí provokoval komentátory stále dál – naprostá spokojenost i návštěvnost (shlédnutí) u tohoto videa …
  Škoda …

 2. vašnosta

  snad kdyby pri dopadu splachl ,tak by se mu utek zdaril

 3. tatakul

  Tomu se říká samé dno lidského zoufalství. Ta bezmoc a beznaděj, když člověk tolik touží po svobodě se odrazí i v psychice a to pak člověk dělá a dokonce reálně věří v nemožné věci. To už pak je schopen se nasoukat do myší díry, nebo klíčové dírky, jak ho touha po svobodě sžírá. Hledá skulinu, která není. Takové věci se dějou běžně. Ten mladík byl tak psychicky zdecimován, že opravdu radši uvěřil tomu, že skokem do „hajzlu“ se dostane na svobodu. Příště bude nehtem rýpat omítku a bude si myslet, že probourá zeď a uteče……Plně chápu počínání toho chlapíka na videu.

Zapojte se do diskuze.