Skrytá kamera se zvrtla v rvačku

Skrytá kamera měla být vtipná a zábavná. No nakonec byla ale ne pro iniciátora. Nikdy nesahejte na cizí auto. A už nikdy ne s barvou a štětcem. Skrytá kamera v Turecku se zvrtla v rvačku video.
Skrytá kamera se zvrtla v rvačku

Skrytá kamera se zvrtla v rvačku

9 komentářů “Skrytá kamera se zvrtla v rvačku”

 1. $RoSoNeR!$™

  McSmrky – „he zod ty jseš taky další z tydýt lidí“ – *TAKY* … takže do těch tydýt lidí pasuješ i sám Sebe. Umpřímnost nadevše, to se mi líbí:))) Ale to, že jsi tydýt Ty sám neznamená, že je automaticky tydýtem každý na koho si ukážeš. Nesuď lidi podle Sebe … :) A nebylo by od věci okomentovat jednou video (Ikdyž to je asi nad tvé síly), protože komentovat komenty ostatních je tak snadné, že to dokáže i ten největší usmrkanec, viď McSmrky ?!!!! :o)

 2. aonspeed

  ten uz jiste skrytou kamerku delat po zkusenostech s timto camel ass
  delat co ?

 3. Ty máš co říkat, ty akorát kritizuješ co kdo píše. Zkus někdy komentovat k tématu. Fakt nemám rád blby, co se do každýho navážej a to video často ani neviděli.

 4. McSmrky

  he zod ty jseš taky další z tydýt lidí

 5. Haha, ten mu to dobře nasázel. I potom co mu ukázal, že tam je kamera, tak mu jednu vrazil. Asi to byl nějakej arogantní cholerik, kterýho muselo něco předtím obzvlášť nasrat.

 6. 70mMyW!53

  tak to je peknej magor, aji potom co mu ukazou ze jde o prdel tak se musi bit jak p**a, chapu ze ho nasralo ze mu znetvorili jeho draheho mazlicka, ale vzdyt je to jen blba barva kterou smijou