Smrtelná bouračka motorkáře s kamionem

Smrtelná bouračka se odehrála v Brazílii. Motorkář naboural ve velké rychlosti do kamionu vyjíždějícího z vedlejší ulice. Podívejte se na ten smrtelný náraz zaznamenaný kamerou monitorující osudnou křižovatku.

Smrtelná bouračka motorkáře s kamionem

Smrtelná bouračka motorkáře s kamionem

10 komentářů “Smrtelná bouračka motorkáře s kamionem”

 1. rybář

  jest vidět, že i s helmou přijdete o život, tak proč ji na jízdě na motorce vůbec mít? je to zbytečné, opravdu, vím o čem mluvím, já jel taky na motorce a helmu neměl, no a dostal jsem smyk a za mnou jelo auto, upadl jsem a jelikož jsem vezl ryby /kapříky/, tak auto mi přejelo hlavu bez helmy ááále náhodou jsem měl tím nárazem kapra na hlavě, tak se mi nic nestalo, kapr na placku ale já v pořádku. To je dojemné, až mi tečou slzy. Chci nová vida zato, chci nová videa, chci nová videa !!!!!

 2. kawinn

  A jak si jede dal ten ma zrcatka s koupelny a kabinu z panelu

 3. teda .. neni to tak dlouho, co se dohadujete o smrti maleho chlapce a ted se bavite timhle!!! bezte se vycpat!!!!!!!!

 4. lipta

  Roztomilé a naučné video,jak se má krásně umřít.Bylo to perfektně provedeno.Dávám za jedna.

 5. kukuč

  jen si lozte do prdele defekti,asi vas jinej osud nečekaaaaaaaaaaaa

 6. pohan

  I umřít se musí umět, chce to glanc :-)

 7. milhauss

  jeee.zase po dlouhe dobe hezke video.A nejlepsi byl ten borec v tom bilym aute.jak ho elegantne objel

 8. Ráďa

  Jééé a teď aspoň může strašit zlobivé děti, když už nemá tu hlavu :-)

 9. vašnosta

  to musela být ale prda , ten určitě nejel pomalu když semu hlava urvala u samého krčiska ,no možná to je náruživý hráč boulingu:)

 10. Tak to byla trefa, jak má být. A ta helma, jak se tam kutálela, jako pohozený meloun. Snad v ní nebyla hlavička. To by mi bylo moc líto pana motorkáře.