Smrtelná nehoda BMW a cisterny – Autentické záběry

Bláznivá jízda mladíků na dálnici skončila smrtí. Závod dvou aut se skončil tragicky. Autentické záběry posledních sekund života mladíků, jejich poslední zamávání a nezvratný osud v příliš rychlém BMW. Autentické záběry natočené z druhého závodícího auta uvidíte v tomto příspěvku.

Smrtelná nehoda BMW a cisterny - Autentické záběry

Pokračování příspěvku na Auto | Café Time

6 komentářů “Smrtelná nehoda BMW a cisterny – Autentické záběry”

 1. vlkan1

  Včera k večeru jsem si na toto video nemohl nevzpomenout . Přesně takovou myškou a takovýmito idioty jsem byl cestou domů ohrožen, ale cisterna nikde, bohužel. Snad příště.

 2. vlkan1

  Hezký. Moc hezký. Pouštěl jsem si to dokola znova a znova. Nakonec jsem dal pět hvězdiček. Někdo tam psal, že chyba bylo mít zadní náhon, to je absolutní blbost. V takový rychlosti vlítnout na šotolinu chtít to vybrat, nesmysl. Prostě měl najeto moc málo, jeho to totiž vůbec nenapadlo, dokonce si myslím, že to byl jeho první smyk. Taky poslední. Mám najeto tak 40% zadní náhon, 40% předek, 20% čtyřkolka, kdybych si měl pro tenhle manévr vybrat, nevybral bych si. Ve chvíli, kdy mu to ustřelilo byl v podstatě konec. Škoda toho benzínu a řidiče v náklaďáku, ale ty trubky? DOBŘE JIM TAK!D:

 3. čiči

  takže to vlastně dobře dopadlo. špatný maso musí pryč

 4. Tonda

  heh no tak nejsem sam)) Dnes uz se chovam tez jinac)

 5. Zaslechl jsem, že řidiči do 25 let mají na svědomí nejvíce tragických nehod. Když to beru podle sebe tak je pravda, že teď mi ani nenapadne jet po dálnici 22O ale před pár lety jet ze starou rachotinou na maximum bylo pro mně normální. Vůbec jsem si nepřipouštěl, že se může mně „mistrovy“ něco stát, při zpětném pohledu si říkám, že jsem měl jenom z pekla štěstí.

 6. Lituju promarněných životů… … … každý svého štěstí strůjce, nikdo jim neříkal ať jdou závodit, sami se rozhodli…