Smrtelné dopravní nehody

Smrtelné dopravní nehody by měli být pro každého řidiče přinejmenším výstrahou. Nikdo není nesmrtelný. Podívejte se na smrtelnou dopravní nehodu, která se stala v Rusku. Video natočil svědek mobilním telefonem. Mrtvá těla jsou všude. Smrtelné dopravní nehody mají pořád svoje vedoucí příčiny jako alkohol za volantem a rychlost. Video berte jako výstrahu před neuváženou jízdou a vzpomeňte si na něj, když budete chtít zamachrovat jako například tento chlapík: Hovado za volantem. Osobně máme rychlou jízdu rádi, ale jak se říká všeho s mírou a hlavně s rozumem.

Smrtelné dopravní nehody

Smrtelné dopravní nehody

4 komentářů “Smrtelné dopravní nehody”

 1. bazarník

  je to šokující a nechápu ty kolem,že nikdo nepodal záchranou ruku,ale zas na druhou i přez kruté záběry si z toho snad někdo vezme ponaučení a maličko pochopí co se dnes na silnicích děje,auto v rukou člověka je zbran která se musí s chladnou hlavou a rozvahou naučit ovládat…….má totiž člověku sloužit a ne ho zprovodit ze světa !!!!!!!!!!! a vězte že vím očem tu píši.

 2. GOREFEST

  to je fakt šrotiště,jen nějak nemužu pochopit tu jejich moralku,snad byl ještě rad,že to viděl a mohl stočit

 3. Bushmaster

  Na videu ze Sovětského svazu už mě nic nepřekvapí.

 4. satan

  Rusům fakt hrabe… On kouká na rosekaná těla nahrává si to na mobil a ještě u toho poslouchá techno . Ach jo já už chci ten radar….