Šokující Prdman jde na scénu

Šokující Prdman jde na scénu…neuvěřitelná šou….

Šokující Prdman jde na scénu
Pokračování příspěvku na Fun | Café Time

15 komentářů “Šokující Prdman jde na scénu”

 1. Yong Kung

  To Rada prat svuj tata..To nebyt dobry..

 2. Ráďa

  Jo vemu si dvě extáze nebo rovnou tři, ty ostravská dutá hlavo.Každý den si budu přát, aby tvá hloupá a primitivní rodina vychcípala na prasečí nožky, ty šichťáku jeden černej smradlavej :-))

 3. Josef

  for falk, máš pravdu. A TY RÁDO VEM SI TY PRÁŠKY OPRAVDU SI JE VEM. JEŠTĚ TO DOPORUČUJI MILHAUSOVY, DEUSOVY, VAŠNOSTOVY TAKY ALE TEN TU DLOUHO UŽ NEPSAL. SNAD UŽ ZMOUDŘEL.

 4. To Josef : Že se Josefe rozčiluješ copak jsi nepochopil, že tě chce jenom vyprovokovat. Ráďinek se otírá o rodinu protože nestačí s dechem a nic jiného mu nezbývá. Na tvoje názory prostě nestačí tak tě musí něják ranit. Ber to s nadhledem pochop ho. Je to labilní člověk a debilům se nemá odporovat ,ale naopak pomáhat. Tak mu prosím tě pomož a každý den mu připomínej ať si bere léky. Je mi ho líto je to nemocný človíček.!!!!

 5. Nevím proč, ale vzpoměl jsem si na matku.

 6. Josef

  Ty koko.te debil.ní vyje.baný. tak do rodiny se ti zachtělo nadávat, tak to jsi již klesl na tu nejnižší ůroven ty hnup.e vygumovaný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Ráďa

  JOSEF: tvoje matka a tvůj táta jsou šulini a ty taky samozřejmě :-)

 8. Josef

  ha ha ha, ty nechceš být vtipný, ooooo no taky že nejsi. jo a bydlím ve městě né na venkově. ty šulin.e

 9. My víme, že nechceš být vtipný, že jsi IDIOT . My ti chceme pomoct, aby jsi vtipný byl. A konečně nepsal ty HOVADINY. Začíná mě to s tebou docela bavit. Už se těším ,až zase zapnu bednu a přečtu si co tvé IQ-Tykve vymyslelo!!!!!
  !!

 10. Ráďa

  Josef: ale já nechci být vtipný ty psychopate to jsi asi špatně pochopil ty vidláku :-))

 11. Josef

  No jeslti se už neléčí že třeba, spíš by mu měly přestřihnout ten optický kabel. Rádˇo zamysli se, ty tvoje příspěvky opravdu ale opravdu nejsou vtipné až na opravdu pár tupých lidí kteří jsou jako ty viz. deus a vašnosta. seš prostě uchyl no a věř: dá se to léčit, ale musíš chtít..

 12. Opět hloupý názor, hloupého člověka !!!. Je mi tě opravdu Ráďo líto, ale měl by jsi se léčit, nebo to alespoň zkusit.

 13. Ráďa

  Kdyby mu uřízli hlavu tak by to bylo vtipnější :-)