Speciální jednotky video – Policie a Rambo v reálu

Speciální jednotky video – Policie honí nebezpečného zločince. Po zuby ozbrojený chlap odolává několika policejním jednotkám. Takovou kadenci jste neviděli….ratatatata hadr. Policejní speciální jednotky a těžká kanonáda v amerických ulicích.

Speciální jednotky video - Policie a Rambo v reáluSpeciální jednotky video – Policie a Rambo v reáluSpeciální jednotky video – Policie a Rambo v reálu – Nesestřihaná verze
Nalezl Bushmaster děkujeme.

10 komentářů “Speciální jednotky video – Policie a Rambo v reálu”

 1. Wosic

  Ten který zemřel se nezastřelil, byl zastřelen policií. Jeden z detektivů odhadl kudy asi půjde, počkal na něho a z relativně krátké vzdálenosti ho střelil do hlavy. Toho druhého dostala jednotka SWAT při zákroku. Jeden z členů lehl na zem protože mu selhala zbraň kterou během chvilky zprovoznil a pod autem ho střelil do kotníku. Jinak problém policie byl ten že nebyla dostatečně vyzbrojena. Používala neplášťované střelivo kvůli bezpečnosti při použití zbraně ve městě. Po té události došlo k přezbrojení policie.

 2. Honza

  Mylí Jirko (možná Paroubku) ujištujitě, že ti Čeští kašpaři už mají také své zkušenosti se zatýkním ozbrojených zločinců….a dokonce takhle jezdi i na zahraniční mise třeba misto SWAT. Nj USA je USA a ČR je ČR. Nicméně česká policie patří mezi jednu z nejplepších v Evrope.

 3. Wosic

  Bushmaster: Phillips se nezastrelil, byl zastrelen

 4. Míra

  Tihle dva,kdyby mě obrali o všechno co mam v bance,tak by mi to snad ani nevadilo,žádný bezohledný hovada,žádný rukojmý,při jízdě taky nikoho neohrožovali,štříleli jen po těch,kdo střílel po nich,je škoda,že jim to nevyšlo,ty si ty prachy zasloužili.

 5. Míra

  Bushmaster:neděláš ty v Hollywoodu kronikáře,máš slušnej přehled,jak šel vedle toho popojíždějícího auta,tak jsem myslel,že někoho slušně požádal,aby ho kryl.

 6. Bushmaster

  Ti „borci“ byli dva, Larry Phillips a Emil Matasareanu. 28. února 1997 přepadli pobočku Bank of America v Severním Hollywoodu.
  Při ústupu z banky došlo k mohutné přestřelce. Oba měli obleky ušité z neprůstřelných vest a pálili z kalašnikovů s průbojným střelivem.
  Oba vystříleli okolo 1300 ran, Phillips se zastřelil vedle náklaďáku, Matasareanu chtěl ujet pickupem (jednotka SWAT ho přemohla po rozstřílení jeho nohou).

 7. jirka

  Toho chlapa zastrelily,bylo to na Spike Tv.Uplne si predstavuju v Cechach ty policejni kaspary namackany 4 ve Felicii combi,kazdej z nich si naposledy vystrelil na policejni akademii jak jdou takhle nekoho likvidovat ha haaaa,proste USA je USA.

 8. Parádní akce, tleskám tomu borci i poldům.

 9. Míra

  Takovej frajer si nezaslouží,aby ho chytli,už jen ta příprava mu musela dát zabrat.