Spolužáci přinutili svléknout studentku na ulici

Spolužáci přinutili svléknout svojí spolužačku přímo na ulici. Kopali do ní tak dlouho až se svlékla. Šokující video ze školního prostředí v Číně. Mladá dívka se nedobrovolně svlékne a čeká co bude dál. Spolužáci si jí natáčí na mobilní telefony. Otřesné video bylo okamžitě sdílené na internetu.

Spolužáci přinutili svléknout studentku na ulici


[flashvideo filename=http://media.theync.com/videos/14770-d.flv /]

Spolužáci přinutili svléknout studentku na ulici
Čína jinak:
Matka s dcerou bojují na ulici – Bitky videa
Čínská farma na kožešiny – Šokující video

37 komentářů “Spolužáci přinutili svléknout studentku na ulici”

 1. DESTRUKTOR666

  no vidím ze tuhle stránku navstevuje hodne chlapecku kterým se líbí vyholené kundicky,kazdý chlap co má vkus tak vidí ze kozísek mezi nohama je hezkej a vyholená píca ze vypadá jak oskubané kure,vyholování je stupidní trend který zerou jen diskofilní chlapecci a zenský vymastený z holcicích casopisu,jo a samozrejme ze jakekoliv nasilí jako je to s asijskou dívkou je zlé,i kdyz se mi její chlupatoucká buchticka líbila.

 2. ivanananka

  já to prostě nechápu, tak zlí lidi..když jsem předtím nadávala na šikmooké, myslím ty chuligánu, pochopitelně ne tu oběť.chudinkaa.taková potupa.hnusí se mi ldi, co sem píší, že se jim z toho postavil.

 3. Nejradši bych té holce vylízal bobra.

 4. HELENKA

  nejspíš jich bylo moc a ona nevěděla jak se bránit no kdyby utoho vyslíkání vzala klacek a narvala by jim ho do krku tak stačí jednomu a ostatní by utekli, svině hnusný!!!

 5. Los Vemenos

  Jen tak naokraj, na jiném serveru píší, že to byla zlodějka, která ukradla spolužačce šperk a toto byl její trest. Kdo chce psa bít hůl si najde

 6. No ten nevyholenej bobr, to je teda hrůza.

 7. Tombasss

  Ja bych je nemucil,ja bych jim dal tolik prace,ze by se z toho pos**li,zadne jidlo,zadne piti.

 8. Ivan

  To jsou slaboši kdo si tímto z působem vynucuje lidskou bitost násilím k takovím věcem jako na videu,a ktomu bych je zavřel i toho kdo to na net dal.

 9. Kentucky

  Na to se ani nedá dívat, zmetci zas…ý, tohle se dozvědět o své dceři, tak je utluču o asfalt a před tím jim udělám to samé aby si zkusili tu bezmoc, parchanti, mlaátit to od rána do večera a dát tomu práci, jak se nudí, tak vymýšlejí takové zvrhlosti.

 10. moreska

  jezisi fuuuj takovy hnusny bobr bleh …

 11. sintialena

  tak aby zdechly za to co ji delaji jsou to buzici uchylove zato je pambuch potresta zdechnou

 12. Jimmy Wang Yang

  byl.jsem.u.toho- ty debile to není porno