Kliky, posilování pro každého

Kliky, posilování pro každého a v každém věku. Podívejte se na chlapíka, který udělá 102 kliků během 30 sekund. Je pravda, že v tomto případě má pořádně omlácenou hlavu a o kvalitě kliků se dá diskutovat. Přece jen je to výkon hodný pozornosti. Poctivé kliky zase uvidíte na druhém videu. Svalovec udělal 87 kliků, za které se opravdu nemusí stydět.
A co vy, kliky děláte?
Sniper zastřelil násilníka


Kliky – Datel převtělený do muže


Poctivé kliky potěší

7 komentářů “Kliky, posilování pro každého”

 1. Jarda

  Tak Já ty kliky teprve dělám od června a udělám jich max.50.Je to dobrá věc pro ty kliky.Jarda

 2. Jenda

  Vzhledem kolik mládenec váží to jde,jinak slabota.a příště se dotýkej hrudníkem země=poctivej klik.

 3. Reno

  Já jich udělám asi 60 do 3 minut a je to fakt paráda člověk si fajně zpevní celé tělo.Kliky už dělám dlouhá léta.Pracuju u policie už 3 rokem a hodně kluků s nimi má problém to je pravda už se neudržují jako dřív.

 4. Močál

  20.krát??Tak to já znám borce/policisty co to nesvedou ani 3.krát!! A jsou normálně ve výkonu!!V kuse sem jich udělal 68. Do 2.minut 94. No vitacite tebe typuju na Ostravskýho balíka co jich udělá tak 20. ale piv:-))Březnáků nebo Litovelů…ble ble

 5. VITACCIT

  No, „Močál(e)“. Tak ty jsi mu je počítal :DDDD Doufám že sis tu toho videa i nehonil ty prase … :D:DD:DDD

 6. Tomáš

  Já kliky dělám :)
  Znám spoustu lidí co se hlásí k policii a nejsou schopný se dotknout hrudníkem ani 20krát (!) Jinak to první video je pěknej humus, 120krát ohnout lokty sotva o 10° by dokázal každej magor co se rád mlátí do hlavy :))

 7. Močál

  Já jich napočítal 88.každopádně je dobrej.Pěknej výkon-to by měl bejt u nás standard u policajtů a nastala by anarchie.Neměl by kdo sloužit:-))