Štěstí na dálnici

Štěstí na dálnici bylo velice štědré pro dva chlapy s porouchaným náklaďákem. Není příjemné když se vám rozbije auto přímo uprostřed dálnice. V takovémto případě je jen otázka času kdy do vás někdo jiný narazí…
Štěstí na dálnici

Štěstí na dálnici

16 komentářů “Štěstí na dálnici”

 1. skoda ze to jedno video je tu furt kedy uz konecne nieco nove sem daju

 2. scottee

  Tak mám takovej pocit, že tato stránka pomalu ale jistě krachuje…snad 14 dní, už se tu nic neděje…bože co budeme dělat až neuvidíme žádně mrtvoly, asi budu muset vyhledat psychologa….

 3. pospa65

  Psat sepod nekim jinym je trapna ubohost a takovy clovek tu nema co pohledavat!

 4. nechápu

  proč café nemaže tyto nesmysly?????? Café to už vzdalo taky? Tady je tolik komentů psaných za jiné? chichichi

 5. Pavla

  i breste bilinky: tou šlapkou myslíš jako mě jo. Tak to jsi přehnal, protože ty mi nesaháš názorama ani po kotníky, natož komentama. A vůbec, ty nepíšeš komenty, tak co mě kritizuješ, to nechápu. Uvědom si, že já jsem chytrá ženská a ty hloupý debil, který tu nenapíše komentář ale kritizuje ostatní. Tak, a teď jsem ti dala sodu, ty parchante.

 6. i breste bilinky

  ja sem chodim hlavne kvuli tem komentarum.. rada,vitacit a ta slapka maj libovy komentare.. Vzdycky me pobavi a rad se zasmeju,pokazde vtipne,jen tak dal.. Doporucim tuhle stranku vsem..

 7. Pavla

  No i když jsem přečetla tolik knížek a časopisů, nikdy jsem se nesetkala s takovou solidaritou, skutečně. Myslím si, že lidé by měli držet při sobě, a to zde se mi jeví, opravdu. Pokud jsem někomu připadala moc chytrá, omluva. Já jsem opravdu velmi milá stařena, chytrá, pracovitá, umělecká a ještě ani nevím co. A že by toho ještě bylo.

 8. ommaho

  taky už končím, když všichni tak já taky

 9. ste všeci chudáci, já tu už tiež nebudu, myslim si, že jste chalani nevychovani a hlavne“ co je mi po tom“ je mi to jedno, maj tě sa, těž odcházám.

 10. co je ti po tom

  BaZzZ_Rakeťák_ : Kéž by to tady skončilo :-D

 11. _BaZzZ_Rakeťák_

  Asi takhle ….jak už zde napsal : $RoSoNeR!$™ + VITACCIT …pokud tahle stránka nebude mít zavedený to aby se musel každej registrovat a zamezilo se tak psaním takovejch dement* co píšou pod jinýma nickamajak ubožáčci,tak tahle stránka u mě taky skončila…bylo to tu OK do tý doby,než sem přišla trapáčcci co píšou pod jinýma…Sbohem a zato že tahle stránka jde do háje poděkujte těm co píšou trapně za ostatní!!!

 12. Ne nebyl slepý, honil si ho přes sýbíčko!

 13. mamuko

  nechapem ten vodic co do nich narazil ten bol akoze slepy alebo kiu mater

 14. ommaho

  zná někdo rozumného řidiče nákladáku???