Svatební obřad – 20 mrtvých a 250 zraněných (VIDEO)

Svatební obřad v Jeruzalémě z roku 2001 si vyžádal nejméně 20 mrtvých a 250 zraněných. Celý svatební obřad se odehrával ve třetím patře budovy, ve které bylo celkem 700 hostů. Svatební obřad nabíral na obrátkách, když se z ničeho nic propadl taneční parket a svatebčané letěli i s troskami o dvě patra níž. Nevěsta i ženich strašlivou nehodu přežili. Svatební hala Versailles banquet, ve které se celá událost odehrála, byla postavena za použití levné konstrukce zvané Pal-Kal, která byla už pět let zakázána. Týden před tragickou nehodou se v budově odehrával jiný svatební obřad a už tehdy oznamoval organizátor své obavy z tanečního parketu. Jeho slova byla bohužel marná, až hrozná nehoda otevřela oči všem… Tragický svatební obřad video.

Svatební obřad - 20 mrtvých a 250 zraněných (VIDEO)

Svatební obřad – 20 mrtvých a 250 zraněných (VIDEO)
>>Další Svatební videa, obřady, nehody, zajímavosti zde<<

10 komentářů “Svatební obřad – 20 mrtvých a 250 zraněných (VIDEO)”

 1. andria

  Takovy jsou zidaci. Chteji jenom usetrit. Aby sa veslo co nejvic hostu na co nejmensi plochu a pak to takhle dopadne… Mohla to byt tak krasna svatba, kdyby nebyly lakomy.

 2. Bloodhound

  Pár postřehů:Zkušenej kameraman ví kam se má postavit. Video by chtělo trochu zkrátit. Svatba na kterou se nezapomíná. Dokud nás smrt nerozdělí. P.S. židy nemam rád….

 3. predator

  Čím víc mladých umře tím líp pro starší, budou v práci nepostradatelní. Proto mladí bourejte, drogujte, dělejte voloviny, mrzačte se a umírejte

 4. To tancování na židlích bylo nejlepší. Myslel jsem, že to bude hlavně o tom. Škoda.

 5. o dvě patra níže měly zdravotní sestřičky mejdlo, tak to chlapi chtěli dát dohromady.

 6. ewqassss

  ty krávooo tak to je strašný bože pardon

 7. vašnosta

  mají štěstí že se to nestalo v ČR ,ty poplatky v nemocnici za svatebčany by novomanželé dohnaly k doživotnímu zadlužení a možná i k sebevraždě

 8. Ráďa

  Krásná svatba, krásná nevěsta… a pak kam se všichni poděli?! Najednou měli všichni tak naspěch jako když utne :-)