Ti co nemyslí platí – Šokující video z reálu

Autentické záběry z nehody. Nehoda náklaďáku, dodávky a osobního auta očima malajských řidičů. Obsahuje brutální záběry.
Ti co nemyslí platí - Šokující video z reálu

Ti co nemyslí platí – Šokující video z reálu

43 komentářů “Ti co nemyslí platí – Šokující video z reálu”

 1. Papa Smurf

  Dellis buď ráda, někdo si na nás chce hrát :P

 2. dellisa

  …jo a ještě někdo za mě psal koment VITACCITOVI /19.06/…kdopak asi ?…

 3. dellisa

  …ke komentu z 19.24…koukám, že tu za mě někdo píše…

 4. Papa Smurf

  Your comment is awaiting moderation.

 5. dellisa

  co si to dovoluješ takhle se mnou mluvit…sprosťáku sprostej…tebe někde potkat tak tě zabiju

 6. Stilof

  na rozdíl od tebe se nebojím říct svůj názor, milá delliso a nedělám si z tak vážných věcí prdel. Zanadávat si může snad každý, ne ? A jen ti méně rozumní se uchylují k demonstracím, protože si myslí že tím něčeho dosáhnou…ten stan si jdi před úřad postavit ty a můžeš jim tam nabízet sexuální služby, třeba se pak umoudří a možná to přinese kýžený efekt.

 7. dellisa

  Stilof…no připadáš mi, o tom, co říkáš, velmi přesvědčený…ale jsi na nesprávném místě…musíš jinam…třeba si postavit stan před příslušný úřad a držet hladovku…ty debile…

 8. Stilof

  Já bych ty piráty silnic vystřílel do jednoho……..ale vlastně ne. Vždyť by pohřební služba neměla žádnou práci, tak proč by policie viníkům nehod nezabavila řidičák „jen“ na jeden rok? A nebo rovnou nevzala z místa nehody od viníka mastný úplatek a viníka(tedy pokud má po nehodě jízdyschopné auto), nepropustila s tím, že se nic nestalo a může zase znovu někoho srazit a nejlépe zabít? Takové věci se množí a rozrůstají mezi lidmi, říkající si policie stále víc a víc.My jsme zkorumpovanej stát a uplácet se dá každý i muži zákona, ale to nikdo asi nevidí, v jakém bordelu žijeme a jak je ten svět strašně zkaženej a nespravedlivej. Jakou cenu má potom lidskej život? SAKRA !!… A zase se mi chce blít.

 9. dellisa

  Vitacite to tě mama ještě kontroluje co děláš?s tebou ještě chodí na záchod přidržet ti toho tvýho malýho šulínka

 10. Aston martin

  jééééé máš teda pěkně blbou mámu

 11. VITACCIT

  musim se jeste jednou omluvit prisla mi na to mama ze sem pisu takovy blbosti a uz sem nebudu moct chodit

 12. pospa65

  Sakra kolik jich v tom aute jelo? Dvacet? Ja jenom kdyby se Kreteni Malajsti pripoutaly tak by to nemelo takove nasledky! Pakaaaaz zeme! Lidsky zivot pro ne nic neznamena!

 13. Ráďa

  aonspeed: hele pedofile, jdi se léčit a neotravuj mě stále, buď tak hodný jo. :)

 14. Aston martin

  Ta tlustá prasnice v červenym co prolítla tim sklem, tak ta jim dala asi hodně zabrat:-)))

 15. dellisa

  …jak to, že ta ženská, co proletěla předním sklem, se na zemi začala hýbat ??….to mu se říká nesmrtelnost, ale aspoň o babičku přišli…..

 16. Se mi líbí, jak malajští soudruzi jsou odolní a oddaně smíření s pomalým umíráním. Tak to má být, žádný řev, žádné naříkání, jen tiše čekat na smrt.

 17. Papa Smurf

  To si myslíš jenom ty, že to nemyslíme vážně. :P

 18. to vena:jseš na špatném blogu,tady žádný lidi nejsou

 19. hej vy to stejně s těma kecama nemyslite važne kluci ja se na to taky rad kouknu ale nepište ty vaše nechutne nezory chovejte se jako lidi hej

 20. aonspeed

  proc porad malajsie , …:(proc ne u Radi v ostrave , mohl by se tady uz taky objevit :D. jiste bych si ho pridal do oblibenych videii :-)

 21. VITACCIT

  To je krásné, jak si lidé pomáhají. Moc se mi toto video líbilo. Dám si ho mezi oblíbená videa. Asi to bude moje předsevzeti na příští rok. Pomáhat lidem.
  … asi,
  … asi ne,
  … ne,
  … kašlu na ně :DDD

 22. Ráďa

  Já nevím co všichni s těmi vánocemi blázní, oni by se snad i kvůli nich přetrhli, ale i tak jim přeju šťastné a veselé vánoce, což určitě budou mít.