Tragédie na školách násilí a agrese

V Číně proniklo do dvou škol třicet pomstychtivých studentů. Nedokonalost tamních školních poměrů vyústila v tragédi jeden student byl ubit k smrti a nedokázali v tom zabránit ani členové školní ochranky.
Násilí na školách…

popisek obrázku na Café Time
Tragédie na školách násilí a agrese

12 komentářů “Tragédie na školách násilí a agrese”

 1. _satyr

  no tak tam bych chtěl studovat! Buď bych se domů vrátil jako rambo nebo asi jako zahradník.

 2. Trest_smrti

  Čína aspoň umí podobné chování potrestat. Doufám, že většina z těch debilů dostala trest smrti.

 3. karel

  četl jsem o tom v novinách.ty kluci ten den měli službu ve třídě.měli zalévat květiny a místo toho hráli na dvoře karty o cigára.dobře jim tak.pořádek musí být,protože tak je to správné a tak to má být

 4. M4DDOX

  ta ochranka měla mít pistole a střílet do těch zmrdů zasranejch

 5. BillaBong

  Ne jako vazne koukam na tohle video uz asi po paty a rikam kdybych byl jednim z pritomnych policajtu tak nevaham a taham pistoli a strilel bych je do nohou, vazne na tohle se neda koukat jak do nej zacnou rezat u ty zdi…Je to hnus….

 6. BillaBong

  Zase machri jako krava, kdyz mate v ruce tyce to se to mlati proti takovy hrstce a jeste s holejma rukama….Presne tak postupne pochytat a rosekat jinak to nevidim….

 7. Souhlas pro organizaci Tajgon někdy to fakt vipadá jinak než to je.Karloss

 8. Tajgon

  Tajgon.Mafia@email.cz naše organyzace se nezabívá rasistyckou otázkou ale otázkou cti a poctivosti vydělávaní peněz a odsuzováni rasizmu a nenávisti. mi vytvářime zlem dobro zatím co někteří ostatní vytváři zlem zlo!! my se snažíme dělat aspon něco malo!! ale kolik z vás co dělá kvuli tomu? ja myslím že nic! jen kecáte a odsuzujete ostatní bez soudu To že jsem založil mafii neznamená že bych měl bezduvodně vraždit, mlátit lidi, vybírat výpalné. založil jsem ji proto aby lidi věděli že neni jen Mafie která to dělá, ale která se snaží udržovat pořádek třeba i drastyckým spůsobem. ale co mi na to řekneš? řekni mi že ňákej skurvenej dealeer si nezaslouží nakladačku!!! ja myslím že jo , a proto tohle děláme. neodsuzuji cikány černochy větnamce pokud pracují a platí daně jako každý znás!! je jedno jestli je černej žlutej teplej bílej nebo jinej ale když vydím něco špatneho zasahuji!! tak tu neřešte rasiszmus ale zločiny!! proto kdyby měl někdo zajem konat dobro i za cenu že si zašpiní ruce pište na email přijmem koho koliv více na emailu

 9. Jenda

  všem bych to postupne vratil zmrdum šidvomokej

 10. vladis

  dpc kuvy sikmooke oni su fakt na hlavu je ich tam 20 proti jednemu a zbiju ho na smrt hajzli hnusny neznasam ich

 11. dark of

  hajzlové zasraný po jednom jich de 30 a to není fér todle uplně nesnášim po jednom bych je rosekal