Týrané ženy – šokující video

Týrané ženy se většinou nedokážou bránit. Podívejte se, jak asi vypadá den týrané ženy. Šokující video, na kterém muž napadá svojí ženu a přinutí jí svléknout se před ostatními. Otřesné video týrané ženy by mohlo posloužit jakou důkaz při odhalování takovéhoto zločinu. Bohužel slouží jen pro pobavení přátel tohoto muže na večírcích. Ono se pak člověk nediví ženám, když zabijí svého muže ve spánku. Týrané ženy a šokující video.

Týrané ženy - šokující video

Video bylo odstraněné.
Týrané ženy – šokující video

33 komentářů “Týrané ženy – šokující video”

 1. stana

  ahoj…bedlivě čtu články tyraných žen…já to mám za sebou…v roku 2000 jsem si vzala cizince…kdybych tušila jakého šílence jsem si vzala nikdy bych ze svadbou nesouhlasila.když jsem se bavila s kamarádem v práci nebo venku a on se to dozvěděl tak přišel a začal mě mlátit a kopat.ležela jsem na zemi a schovávala jsem si hlavu apořád a pořád do mě kopal.když jsem omdlela tak přestal a odešel.přišla kamarádka a zavolala záchranku a policii.našli ho v hospodě a zavřeli ho na 24 hodi.já měla zlomený žebra a otřes mozku….přišel za mnou do nemocnice a začal se mi omlouvat a já jsem mu odpustila.jenomže za nedlouho to začalo znova a bylo ještě huř.vždy když mě zmlátil a já podepsala vypověd vždy chodil a omlouval.se.když ho zavřeli vždy na 24 hodin a pustily ho tak mě vždy bil.trvalo to celých 6 let.nejhorší bylo když mě zbil naposledy tak nevím kde jsem vzala tu sílu a utekla ven.nevím jak co bylo,ale najednou jsem stála na kolejíh a chtěla jsem umřít.cítila jsem se špinavá a nícemená.pořád mi říkal jaká jsem hnusná a škaredá.pořád mě urážel.nejhorší na tom bylo že vždy když dorazila policie tak s ním nic nedělali a mě ještě nařkli že jsem blázen a mám se jít léčit.měla jsem v tu dobu 35kg…nyní jsem rozvedená a nyní se cítím v bezpečí….už nikdy v životě né žádný cizinec…tak to jsem vám chtěla napsat jaké to je když muži týrají své ženy…stana

 2. zuzka

  ahojik volam sa zuzka mam 25 rokou moj ma tyra ublizuje mi nadava mi do k**y p**a ze som ja chitil ma za krk trieskalmi hlavu o postel teraz mam koli nemu 2krat herpes neumiva sa tri dni nepustama von iba z dievcatamichcem ho nahlasit na policiu bojim sa

 3. som uz 9 rokov policajt a poviem vam ze toto je celkom normalne ale kebi to bolo na mne dostal bi kreslo zmrd

 4. měl jsem nepříjmny zážitek s jedním tyranem v Ústí nad Labem. Navíc se jednalo o mladé lidi – spolubydlící přítele mojí kamarádky ji zamykal v bytě a nedovoloval jít ven. přítel ji navíc mlatil. ten druhý – jmenuje se Mira Podorský ji psychicky týral. takový parchanti by zasloužili usekat ruce mačetou. Miroslav POdorský si ted hraje na umělce ale patří spíše do kriminálu.

 5. drevnakova helena

  žádná žena by neměla být týraná,bytá atd.ať už ta žena udělá cokoli tak k tomu jí dá ten chlap dúvod a potom se tomu náramně diví.kdyby tomělo být opačně,že by byl týranej chlap hledal by pomoc hned protože chlapy jsou sračky a hovno vydrží zatím co my ženy jim to trpíme i léta.