Týrání dítěte matkou v obchodě – Šokující video

Týrání dítěte matkou v obchodě. Návštěvníci obchodu pozorovali ženu jak za sebou tahá malé dítě na šňůře od batohu. Matka byla zatčená policií za týrání dítěte chvíli poté. Šokující pohled natočil pohotový svědek tohoto nechutného týrání dítěte vlastní matkou. Dítě mělo na sobě viditelné oděrky na krku jak vyselo za šňůru od batohu. Nechutné týrání dítěte video.
Týrání dítěte matkou v obchodě - Šokující video

Týrání dítěte matkou v obchodě – Šokující video
Týrání dítěte další videa:
Týrání dítěte ve škole

13 komentářů “Týrání dítěte matkou v obchodě – Šokující video”

 1. se divim ze tu jeste nepsal raďa nebo deus

 2. dost divne video
  lidi jsou opravdu divni tvorove

 3. vlastik

  no není nad mateřskou lásku ta tu byla zjevně videt na první pohled

 4. karlos

  drne ti z.m.r.d.e. delliso ty k.u.n.d.o. vy se nějak vyznáte jen co je pravda.

 5. werča

  teda nwm jestli je to teda normální ..AZrovna dělám seminární práci na téma Týrání dětí a zbýrám různé informace. Moc dlouho nestuduji a ani nemám děti na to abych tu někoho poučovala jak se má chovat k dětem.Ale jedno vím určitě. Když už si děti někdo „dělá“ tak by se k nim měl chovat s úctou a pochopením pro lidský život. Každý žije jenom jednoua zasloužil by si život klidný a hlavně aby si ten život malý človíček užil a nežil celý roky ve strachu jesli mu maminka nebo tatínek něco neudělají když třeba donese špatnou známku. To dítě se z toho potom strašně těžko dostává a vůbec si takové chování nezaslouží.

 6. tomáš

  někteří z vás by měli koukat zamřížovaným oknem v Bohnicích!!!víte o kom jasně mluvim ono je normální tahat děti uvázaný jako psy.dellisa a drn to maj na denním pořádku proto tu melou hovna!

 7. Monika

  Ve vaší diskuzi, byla málo cítit ironie. Kdo má děti pochopil?

 8. Arabela

  Pro všechny budoucí maminky – tahat své dítě na provazu, který má omotaný kolem krku, je naprosto v pořádku:D Jestliže tak uskutečníte a budete mít ztoho později problémy, obraťte se na drna a Dellisu.

 9. Přesně jak píše dellisa, kdo má děcka, tak pochopil!!

 10. dellisa

  ..já si myslím, že si takto máma s tím děckem normálně hrají…a nejraději se to dítě takto vozí i po ulici mezi flusancema a psíma hovnama…jsem viděla, jak se to dítě usmívalo….

 11. jindriska

  ty vo…le to je ale svine takovou znam bydli na 111 harbour way hahahhaha jarka raskenova

 12. Tohle už jsem viděl na novinkách, ta matka musela vědět, že ji za to zavřou. Asi byla padlá na hlavu.