Týrání zvířat pokračuje

Týrání zvířat bude bude neustále pokračovat dokud se ve společnosti neprojeví větší dávka odporu proti takovýmto činům. Bude jen dobře, když to takovýmto lidem jen tak neprojde. Spojení výchovy a vzdělání asi bude mít s chováním těchto lidí určitě spojitost. Inteligentní člověk by to nedělal. Děkujeme Animal Liberation Front Slovakia za upozornění na toto ohavné video.

Týrání zvířat pokračuje


[flashvideo filename=http://m3ds459lk.loveme.cz/kjdfs56564gf356dg4fdpo554i2jgsdfl/7podi56dgf456f4sdg654dsf165po14/tyrana-macka.flv /]
Týrání zvířat pokračuje
Smrt štěňat:
Štěnata na prodej – Smrt je rychlejší

74 komentářů “Týrání zvířat pokračuje”

 1. aladin

  podle řeči je to hnusný ruský prase…

 2. lexa 44

  Blbeckove se nudej a pak delaji bejkarny.HNUS!

 3. Zuzíííííííííí

  To jsou fakt de****ové,fakt nechápu proč to dělaj.Ty zvířata mu nic neudelali tak PROČ!!!!!

 4. neviem co je tym curakom jebnuti smiesne by som ho zatocil ja kokotov sprostich ako by sa hadzali a jebali po zemy su to chudaci

 5. Věra

  Jak to tady pročítám, píšou zde jedinci (psát o nich, jako o lidech nemohu) úplně stejného ražení, jako ti dementi na videu. Škoda, že se sem píše anonymně. Ráda bych pohlédla do očí těch úchylům, zda by neuhli pohledem. Zda nevedou pouze silácké řeči, anonymně nebo jsou to opravdu stejní hajzlové.

 6. Misha

  Stydim se za to že se musim řadit živočišnému druhu co si řiká člověk…jestli je todle lidské chování…kam jsme se to dostali..jestli to má bejt ještě horší tak se toho nechci dožít…

 7. Alexia

  Pani Nada nadherny komentar miluji prirodu a je mi zle co clovek dokaze.Chovam zvirata a jsem stastna kdyz oni jsou stastny.

 8. Alexia

  Idioti bez penisu normalni muzi delaj ine veci ,proste idioti zmalym perem a ta hnusna drzka fuj radej skocim do koprivy

 9. Huyen Anh Nguyen Thi

  Ty lidi jsou fakt hrozný dneska! Oni se tomu ještě chechtaj jak blázni!! bych jim ustřelila hlavu na místě! oni nejsou normální! co kdyby to byli oni! bych to taky potom natočila a dala na net!

 10. Naďa Mašková

  Mají lidé srdce?

  Zamysleme se, cesta k cíli na tuto odpověď končí filozofováním, jak se chová člověk k druhým lidem. Ale jsou tu i zvířata, také květiny, prostě to, co bylo stvořeno k životu. Matka příroda nám všem dala tu krásnou šanci – Žít na této planetě.
  A jak se jí odplácíme? Mnohdy hrubostí, necitlivostí a zapomínáme, že právě ta lidskost je ten nejkrásnější dar, který jako lidé můžeme darovat ostatním. O tomto mravním aspektu nestačí jen přemýšlet, je čas jednat, uvědomit si, že existuje neúprosný zákon akce a reakce, že se i krutost vrací jako bumerang. Že ten, kdo seje vraždu a bolest, nemůže sklízet radost a lásku. A to je spravedlivé!
  Když vidím a čtu, kolik nepravosti se páchá na bytostech nižšího řádu, kdy trpí nedostatkem základní péče – strádají potravou, bití a mučení na nich je denním rituálem, mé oči, ale i srdce pláče! Doslova cítím tu jejich zranitelnost. Chce se mi do světa křičet – „Proč, proč tolik nenávisti, co Vám tyto němé tváře udělaly?“
  V takové chvíli nezvládám, připadám si bezradná a k ničemu, že nemohu zasáhnout a tento zločin zastavit! Zvířátka jsou citlivá, moudrá, inteligentní, citová, něžná, na rozdíl od těch, kteří místo osrdí mají ten nejtvrdší kámen, proto tak nesmyslně ubližují.
  A všem, kteří milují přírodu, váží si ji a chrání, těm patří můj respekt a nejuctivější poděkování. Ano, vždyť úcta a láska ke všemu – je zářivé nebe, pod kterým lidé, zvířátka a květiny žijí Ráj na zemi.
  Proto pracuji na projektu benefičního koncertu pro bezbranné tvářičky.
  Děkuji za drahocenný čas, strávený nad mými řádky.
  S hlubokou úctou…

  Naďa Mašková

 11. iveta

  tohle tedy vážně nechápu :/ ať to dělají samy se sebou ! :(

 12. goldeneggdrusilla

  Jsem znechucená výroky některých, pravděpodobně pubertálních nebo postpubertálních , jedinců. Pokud jde o centrifugu, na tu jde člověk dobrovolně a možná rád, je to jeho volba. Ovšem toto s kočkou(kotětem) dobrovolné není. A s nějvětší pravděpodobností došlo u zvířátka k trvalému poškození, nebo smrti, vlivem poškození některého z důležitých orgánů při tvrdém dopadu na zem. Tvrzení, že kočka má devět životů, je stará, leč nesmyslná pověra. Každý živý tvor je smrtelný a má život jen jeden. Bohužel, jedinců (úmyslně je nenazvývám lidmi), kteří se baví tím, že trýzní bezbranné živé tvory a nemají tedy vůbec žádnou úctu k životu, přibývá. A to je hrozné!!

 13. Jerry

  nechápu kterej debil by todle mohl udělat.příroda se bouří to vidíme všichni ani bych se nedivil co nás bude čekat v roce 2012 jak se furt o tom mluví

 14. saiber.s

  nevim nevim těch vysoce omezených lidí,co tímto spůsobem dávaj o sobě vědět
  je mi znich smutno,a kort,když svojí omezenost dávají najevo tím,že týrají němé tváře,
  které jim nemůžou říct či zakřičet,bych tak tipoval,že rodiče snim zacházleli stejně jako s pytlem brambor a takhle to pak dopada týráním je mi z toho zle.

 15. Míla

  Jo máme tři koťata na krku dokonce kocoury někdy sem na ně nasraná a picnu je přes zadek ale tohle no to už je i na mě moc.

 16. Krutovládca

  Pavla

  OD TEJ DOBY neznáša deti, ešteže vtedy mal len 2 mesiace, a ty si ho poznala len 3 dni :-D

 17. kamila

  Ti co to udělali jsou p.če a kreténi, chudinka kočička,debilové a ten smích vyšel z mody jo ty debile.

 18. marcelino

  ale ,ze vas napadne taka chujovina ci boha

 19. NiRvAnA

  to nebylo zas tak hrozny,kočka přežila a muže do kosmu,měla určitě zajimavy přetížení,podle me sranda