Utopil kočku a nahrál si to na video – Týrání zvířat

Odsuzujeme týrání zvířat. Pokud je ve vašem nějaký případ týrání zvířat neváhejte a oznamte to policii nebo kontaktuje nejbližší spolek na ochranu opuštěných a týraných zvířat. V nedávné době se rozmohli videa, na kterých mladíci zapalují živé kočky. Na tomto videu uvidíte otřesné záběry toho, jak neznámý člověk, jestli se tak dá nazvat, utopil kočku. Natočil si svůj čin na video a zveřejnil ho na internetu. Otřesný čin týrání zvířat video.
Během jedné minuty koťátko zůstalo nehybně plavat pod hladinou…
Upozornění: Video není vhodné pro děti a mládež!

Utopil kočku a nahrál si to na video - Týrání zvířat


Týrání zvířat video
Utopil kočku a nahrál si to na video – Týrání zvířat

Aktualizace: Video bylo smazané z původního serveru. Ponechali jsme pouze dokumentační náhled videa.
hxxp://thexxync.com/video/m100407cat.wmv

Štěnata na prodej – Smrt je rychlejší

232 komentářů “Utopil kočku a nahrál si to na video – Týrání zvířat”

 1. VERONIKA

  TEN HAJZL SKURVENEJ MUSEL BÝT FAKT PĚKNEJ MAGOR KDYŽ TOHLE UDĚLAL TO NENÍ MOŽNÉ,ABY TOHLE NĚJAKEJ NORMAL ČLOVĚK UDĚLAL BYL TO KRETÉÉÉÉN

  KDYŽTAK PÍSNETE NA weranah@seznam.cz
  a pokecáme

 2. Andrejka

  tywe to je kkt…hej co to je za lidi?..to přece nemůže normální člověk udělat!…tywe bych mu to udělala taky a ještě horší!….buzerantovi!

 3. hnus

  jako je to fakt hnus chudacek kocicka bojuje o zivot a nekdo tak hnusny ten zivot jen tak ze srandy bo se m u chces a zrovna nema co delat ten zivot nekomu vezme !!!!!!ja bych ho zmlatila az by zmodral a zvirata se unas v nasem uzasnem state berou jako obycejne veci !!! a ne jako neco co ma zivot a chce taky zit

 4. Někdo psal, že se koťata topí, když jich je moc-jenže to snad ihned po narození, když ještě nejsou vnímavá. Tady bylo vidět, že o život bojuje minimálně 2-3 týdny staré kotě. Je to smutné a ty lidi bych odsuzoval za vraždu, ne za „týrání zvířete“, za což se uděluje směšná sazba. Nejlepší by bylo pustit ho třeba do výběhu mezi hladový tygry :-) Opět by se mohl předvést, jak je silný proti kočce-ubožák je to! Chudák zvíře, to je nevinné stejně jako všechna zvířata!!! Pro vraha trest!