Krádež motorky se nepovedla zloděj neměl klíček

Krádež motorky jak si jí natočil její majitel. Projížděl ulicemi brazilského Sao Paula a snažil se natočit zajímavou jízdu. Na jedné křižovatce zastavil a zloději ho v té chvíli napadli. Krádež začne v čase (03:37). Krádež motorky se jim však nepovedla protože duchaplný jezdec vzal klíček sebou. Zlodějům nezbývalo jen odjet s prázdnou. Motorkář pak ihned zamířil na nejbližší policejní stanici. A pak že je bezpečné zastavovat na červenou.
Krádež motorky se nepovedla zloděj neměl klíček


Krádež motorky se nepovedla zloděj neměl klíček

4 komentářů “Krádež motorky se nepovedla zloděj neměl klíček”

 1. Marek

  Dojel bych je a zkopnul z motorky

 2. tonda

  jo jo brazilci jsou narod prasat.kriminalita tak vysoka ze sami policajti kradou jak stekly.zil jsem tam 2roky.jedna z nejhorsich zemi vubec.at si lidi nemyslej ze Brazilie_karneval,teplo atd.nejezdete tam dobra rada.tam vas na ulici oddelaj kvuli digitalnimu fotaku.hrozny dobytci

 3. Václav

  Tak tento člověk bude hodně dlouho vytřepanej na každým semaforu,kde bude muset zastavit,tam se s tim banditi nemazlí,co chtějí to si vezmou,kdykoliv a kdekoliv.

 4. VITACCIT

  Prase. Doufám že vzhledem k jeho rychlosti jakou míjí ostatní účastníky silničního provozu, tak je dotyčný už dávno zpopelněný a rozzsypán na rozptylové loučce. A stejně. Měli mu ten šrot ukrást. Stejně na tom neumí jezdit. Retardovaný blbeček. Ostatně jako drtivá většina (Českých) motorkářů.