Zásahová jednotka v akci

Zásahová jednotka SWAT na Floridě rozstřílela mrtvého muže. Muž vytáhl pistoli a střelil se do hlavy v tom samém okamžiku začala palbu zásahová jednotka. Tři muži ze zásahové jednotky jsou pod interním vyšetřováním. Zásahová jednotka v akci video.
Zásahová jednotka v akci

Zásahová jednotka v akci

9 komentářů “Zásahová jednotka v akci”

 1. komii

  deset specialne vycvicenych amiku rozstrilelo jednoho chudaka ktery jen naznacoval sebevrazdu.-co je tam v te jednotce uci

 2. dellisa

  …no jo no chlap, chtěl se v klidu střelit do hlavy, a ostatní chlapci si hráli na vojáky… co k tomu dodat

 3. maxim

  Kdy už konečně pochopíte, že i my máme děti a rodiny … prostě jsme takhle vycvičení…pokud je prokazatelná zbraň, tak není cesty zpět!!!

 4. MC. FLY

  slabota chtelo to rucni granatek!

 5. carllezz

  Tak se mi zdá, že tu zbraň ani k hlavě nestihl dát, natož vystřelit…stačil by jeden sniper a střela do ruky a byl by odzbrojen..a hlavně by žil..takhle mají kluci od S.W.A.T. jednotky další zbytečně zmařený život jednoho psychicky narušenýho člověka. Asi by to chtělo vybírat míň nadrbaný lidi.

 6. Mám takovcej pocit, že jenom naznačoval, že se střelí do hlavy a určitě se nestřelil. Americké SWAT hero ho jednoduše fláklo.

 7. VITACCIT

  … a úplně na konci mohl přiběhnout jeden z nich a mohl uťat nebo aspoň rozpůlit mačetou hlavu, toho agresora. Až pak by to bylo super video.