Zatčení reportéra v El Pasu

Reportér se snažil dělat jen svojí otravnou práci a mluvil se svědkami nehody. Policajtovy se to zjevně nelíbilo tak mu nařídil aby nasedl do auta a odjel. Kameraman hodil do placu poznámku, že může střílet když se mu chce. Policajt to vyřešil po svém oba je zadržel.
Zatčení reportéra v El Pasu

Zatčení reportéra v El Pasu

20 komentářů “Zatčení reportéra v El Pasu”

 1. VITACCIT

  Jak tak koukám tak homouši jsou všude. Chápu reakci zatčeného. Určitě se mu to nelíbilo, nechat se ošahávat a nemoct se bránit :( !!

 2. VITACCIT

  Dvacátá druhá sekunda a výš – odporné. Jak tak koukám tak homouši jsou všude. Chápu reakci zatčeného. Určitě se mu to nelíbilo, nechat se ošahávat a nemoct se bránit :( !!

 3. **KiTinka**

  $RoSoNeR!$™- Jj ja wim vsak ja to myslela taky enom ze srandy:-D…Njn Sice toe ..MoDerNa..ae uz me to nebavi psat je to strasne otravny a na dlouho a tak..:-D…Alespon neco…nahodou cist si vase komentiky je dcl prdel fct se u toho vzdy pobavim..:-D..

 4. $RoSoNeR!$™

  **KiTinka** – Samozřejmě,že to byla sranda:DVím,že mezi mladýma je teď střídání písmen „moderna“,alespon co jsem spozoroval u syna…No jo no,tady jiný než ujetý sotva najdeš:D

 5. **KiTinka**

  $RoSoNeR!$™-taky ZdraVim.. NJn Nemela jsem cas se sem nak dokopat…:-DJJ vsimla jsem si ze jsou new videa naky dost ujety ae toe edno…haha tak to sis myslel blbe budes se muset asi lecos ete doucit…:-D..

 6. $RoSoNeR!$™

  **KiTinka** – Zdravím … Je tu už X nových videí … nemusíš psát jen u jednoho(samozřejmě můžeš):DJinak čekat na „odpověd“ 6dní?Nový rekord:DNo vidíš,já to říkal:)))Já si nejdřív myslel stím capslockem,že máš Parkynsna ..víš,že vždycky tvá levá ruka dostane tik,a klepne do capslocku a takhle se to pořád opakuje:DJediný co je tu na prd,že Ti občas před očima budou mizet tvé komenty,ale časem si zvykneš:D

 7. **KiTinka**

  $RoSoNeR!$™:-D….Jj To mas pravdu heyky me uz to taky nebavi psat stim caps lockem pak jsem u toho akorat nervni….:-D…….Dcl fct je tu vetsi prdel nez na libku…A hlavne tam uz je to trapny chodi tam nejvetsi zoufalci radsi si ho pudu vymazat ptz,ploste pudu mno tak nic….jo a neboj neberu vsecko tak vazne toe asi tim ze me vuuubec neznas wis…ae v pohooo…\:-D..

 8. Knapóza

  V pořádku, reportér byl vyzván aby opustil místo činu (nevím jak v El pasu, ale u nás je to možné), reportér výzvu policejního orgánu nerespektoval, a tak byl zajištěn. Nevidím v tom žádný problém. Přeneseně si představte situaci, kdy dojde ve službě (krámu, apod.), které vlastníte vy, k loupežnému přepadení, vy nejste pojištěn, a je zde reálná šance že bude pachatel dopaden a způsobená škoda jím uhrazena, však reportér toužící po nějaké senzaci, zničí či poškodí důležité stopy, a zmaří tak neopakovatelný úkon, a Vám, jakožto obchodníkovi, to zmaří slušně vyhlížející kariéru. Je potřeba se na to dívat ze všech stránek, a takovéto výzvy vždy akceptovat, ať jsou zákonné či nikoliv. Vždy přeci máte právo si někde stěžovat, ale vždy až poté… Hlášky, jako „kretén jako každý polda“, jsou nemístné…

 9. $RoSoNeR!$™

  **KiTinka** – A když by ses náhodou do toho pustila,spíž tu hlavu uřež máme,poněvadž mi tady máme samé videa jak řežou hlavy jen chlapům,tak at těm Pákistáncům,Afghánistáncům atd … ukážem jak se to dělá se ženami:DA hlavně tu bude pak video které tu ještě nikdy nebylo:o)

 10. $RoSoNeR!$™

  **KiTinka** – Metafora … ok:DVždyt vpohodě …já si dělam z Tebe Stím bohem srandu …,ale to je pak složitý,když to bereš celý vážně,on totiž je momentálně na facebooku,ale pšš:DALe TaK ZdE jE To LePŠí NeŽ Na LíBkU nE?PrOtOžE SeZnÁMiT sE s ZdE s NěKýM TaKy jDe a a nA LíBkU TěŽkO NaJdEŠ TakOvéTO vIdEa:o)Hele,to tě baví pořád ty písma takhle měnit?Já tu zkusil a psal jsem to asi hodinu …:DStím věkěm – me je tu šumák,jen abys třeba pak něco nezkoušela na svých rodičích,viz řezání hlav atd …a když by náhodou jo,natoč si to …a pak pošli na e-mail těhle stránek to video :D

 11. **KiTinka**

  $RoSoNeR!$™-Jj BeRu To NemUsis VseCko Tak HroOtit..A Estl De o mUj veK Tak To Bych TaDy VubeC neResilA….Do toho Ti Nic S PrOomInUtim NIC nEni…A Teda Diky za RadU Ae Na LIbku ByCh Boha AsI SdreJme taky NenasLa to byla spiSe takova MeTaFora EsTli Si nepocHopil..:-D….NjN Toe Pak tezky:-D..

 12. $RoSoNeR!$™

  **KiTinka** – A hlavně to nebyl můj názor,jen taková malá rada a pomoc …:o))

 13. $RoSoNeR!$™

  **KiTinka** – Jinak … Stím bohem … to bylo myšleno dobře,viděl jsem,že ho sem voláš,tak jsem nechtěl at zde nemarníš čas a zdělil Ti info,kde by se měl nacházet … Řídím se totiž : ,,Pomož bližnímu svému“:D

 14. $RoSoNeR!$™

  **KiTinka** – :D:D..Tady nám někdo pěkně pookřál..:DPsal mi tvůj nevlastní brácha(nebo snad skoro) … a padlo i info o tvém věku,víš že by jsi sem neměla chodit?:D

 15. **KiTinka**

  $RoSoNeR!$™-Hmm TaK TOe faJn,ze To Wim Ae Ja JsEm Se na TvuJ naZoR NeptaLa….:-D…

 16. $RoSoNeR!$™

  **KiTinka** – Zde Pána-boha nenajdeš … ten nechodí čumákovat na videa o mrtvolách … ten to čekuje spíše na libimseti:D

 17. $RoSoNeR!$™

  Ti policajti …:D:D..Chlupáči jedni chlupatý:D¨

  Tři policajti se zachrání po havárii transoceánského parníku a doplavou na pustý ostrov. Žijí si tam vcelku spokojeně až do dne, kdy uloví zlatou rybku.
  „Když mě pustíte, splním vám každému jedno přání!“
  Policajti jsou nadšeni a první říká:
  „Ať jsem hned doma!“
  A zmizel. Tak druhý taky:
  „Ať jsem hned doma!“
  Zbyl tam velitel:
  „Já se tady sám bojím! Ať jsou hned zpátky!“

 18. dellisa

  chachá…jak zženštěle přeskočil to pletivo…./ten polda/…

 19. ommaho

  Kretén jako každej polda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!