Žena odmítla sex a muž jí ubodal k smrti – Brutální video

Žena odmítla sex s neznámým mužem co jí oslovil na ulici. Ten se dožadoval svého a když viděl, že neuspěje tak ženu ubodal přímo na ulici. Brutální video zaznamenala bezpečnostní kamera města. Tato brutální vražda, které přihlíželo několik nečinných svědků se stala v Číně událostí číslo jedna. Muž 28 krát bodl ženu nožem a 16 krát jí kopl a to bez jakéhokoliv zásahu svědků. Osmadvacetiletá žena zemřela po převozu do nemocnice. Muž (24 let) je obviněn z brutální vraždy a sedí ve vazbě. Žena odmítla sex a muž jí ubodal k smrti brutální video.
Žena odmítla sex a muž jí ubodal k smrti - Brutální video


Žena odmítla sex a muž jí ubodal k smrti – Brutální video

14 komentářů “Žena odmítla sex a muž jí ubodal k smrti – Brutální video”

 1. Titanius

  pro Vašnostu sem zvedavej co řeknš až si podobnej borec poda tvojí mámu nebo segru starou nezmiňuju žádnou nemáš pokud teda nemá čtyři nohy a je cela chlupatá, seš jenom magor co se na netu prezentuje jako velkej borec :) seš k smíchu blbe

 2. vašnosta

  Kdybych tam byl a měl u sebe svojí mačetu ,tak bych se k tomu borcovi přidal a ještě bych té čubce uříz hlavu.

 3. Gabriela

  Hrozne,to snad neni ani mozny co se deje :(((Bez milosti popravit!takovej psychopat nema na svete co delat.Hnus!!!

 4. René

  Vymrdanec jeden chcíplej, trest smrti

 5. Honza

  Divim se, že jí ještě neznásilnil. Ale to musí bejt hroznej magor ubodat holku nožem, přál bych mu smrt a ty lidi co chodili kolem jako že se nic neděje, tak ty bych zavřel.

 6. veronika

  smutný ,že kolem jsou lidi co jen přihlíží a nepokusí se jí nějak pomoc tohle se muže stat komukoliv

 7. Nervous

  To je fakt psychopat.Brutálně ho zabít

 8. Zdravim.tak tohle se může stát pouze v Číně a Rusku ale abych řekl tak bych toho hajzla sundal stejnym způsobem,taky bych mu dal 28krát čuchnout nožem!!!

 9. Tak to je hodně drsný.Nechtěl bych být v kůži tý ženský.

 10. Evžen

  Jednou se ptali nějakého uznávaného karatisty jaká je nejlepší obrana proti noži a on odpověděl,rychlý útěk.Jestli člověk s nožem není úplně chromej a umí se hejbat,tak proti němu nemá šanci ani televizní hvězda.V tomto případě by mi ten člověk musel být hodně blízký abych za něj nasadil život a né něčí manželka,která mu zanáší.Jestli se nejednalo o jeho starou,tak to musela být nejméně třístá žena,které se na to ptal,že byl tak nepříčetnej.Mě to vůbec nevytáčí,když se nějaké zeptám a ona řekne ne,po létech jsem si na to už zvykl a dopředu s tím počítám.

 11. Jarda

  bez milostí ho střelit dio hlavy !!!!

 12. vlkan1

  No, sex možná chtěl.

  A dejme tomu, že souhlasila a na oplátku se ho zeptala, jestli si jí pak vezme za ženu.

  A teď si představme, že ten nebožák se třeba vracel domů, od soudu, od rozvodového stání, kde se dozvěděl, že musí vyklidit byt, převzít splácení hypotéky, auto přepsané na bývalou manželku, že už opravdu jeho nebude, rodinné úspory včas zmizely na dobročinné akce, k tomu se dozvěděl výši alimentů…………………………………