Žena s dítětem napadena v garážích (VIDEO)

Napadení ženy s dítětem na parkovišti v Německu. Ženě se nelíbilo, jak blízko se vyjíždějící auto přiblížilo jejímu kočárku a slovně vystartovala po dotyčném. To ovšem neměla dělat. Žena dostala ránu, letěla k zemi a ještě dostala pár kopanců…

Žena s dítětem napadena v garážích (VIDEO)

Žena s dítětem napadena v garážích (VIDEO)

18 komentářů “Žena s dítětem napadena v garážích (VIDEO)”

 1. Všimněte si šipek namalovaných před autem. Ten kreten byl v protisměru. Nedávno jeden zmrd vyhrožoval mý ženě, když se ohradila, že na naše děti skáše jeho čokl. Nadával jí a vyhrožoval, že ji skope. Zavolala mi telefonem a chlap vzal kramle a psa by prej uvláčel po chodníku. Já to měl z práce trochu dál, tak než jsem tam doběhl, tak zmizel. Ale svět je malej a já vím, že ho potká, vyfotí a pak sem postnu jeho fotky jak dopadl.

 2. casper

  Hej Kájo.Řekni mi jednou,jak ti bude,až pojedeš ty se svým děckem a nějakej kretén ti málem to děcko rozmašíruje v kočárku.Písni sem pak,atˇse zasmějeme.Nebo rovnou pošli video,aby jsme mohli napsat,jakej si kretén,až se budeš rozčilovat na řidiče.

 3. _satyr

  tohle už bylo trošičku moc, docela mi to hnulo s žaludkem a najednou sem cítil adrenalin jak se mi hrne do hlavy. Být tam tak nevim nevim

 4. fešák

  ať nadávala jak nadávala.ženský bych dal maximálně pořádnýho lepáka,ale kopat do ní na zemi???tenhle frajer mezi stejně rovnejma drží hubu a krok.jsou k smíchu tihle typy.někdy bych byl osudu vděčnej za to,abych se u něčeho takovýho nachomejt…ještě bych si dovolil mu dle svého gusta vyladit autíčko…no a nakonec by mě zavřeli za nějakou nepřiměřenost a poškozování cizí atd. atd…..radši se tomu všemu tlemit:))

 5. majlou.x

  Na ženskou si dovoluje,ale kdyby tam bil Kimbo (na youtube se kouknite) tak y asi ani s toho auta nevylezl.

 6. Polda

  Fakt hrdina!!! Na chlapa by tak nevyletěl a radši by mazal!!!!!

 7. Míra

  Ono mezi chlapem a němkou neni moc velkej rozdíl,věřil bych tomu,že to jejich často používané,aršloch,tam padlo a jestli on s přehledem vyjížděl,asi byla až moc chytrá.

 8. pája

  některý z vás sou fakt debilové chtěla bych vás vidět v situaci tý ženský když ještě k tomu sebou měla malý dítě některý zvás myslí jak malý parchanti.Až se vám něco stane tak pak něco takovýho říkejte.

 9. jirka

  sakra taky ji mohl hodit na zem za ten minivan,aby bylo neco videt,uplne tim zkazil video.

 10. Emancipace žen je fakt něco tááááááák směšného. Dobře jí tak, ale ty kopy, no nevím.

 11. Jarin

  Tak skopat jí nemusel,at to bylo jakkoliv

 12. Bushmaster

  Těžko posuzovat, neboť couvací mavévr na videu chybí. Ale každopádně mlátit ženskou je lumpárna.

 13. drogdrog

  Kája: Debiléééééééééé

 14. kája

  neměla být drzá čubka…aspoň příště bude držet klapačku

 15. U Supa

  Tak to je zmrd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!