Žena ukradla stěhovací vůz

Žena řídil ukradený stěhovací vůz. Policie jí pronásledovala dvě hodiny na cestě z Los Angeles. Na videu je závěr této honičky.
Žena ukradla stěhovací vůz

Žena ukradla stěhovací vůz

10 komentářů “Žena ukradla stěhovací vůz”

 1. VITACCIT

  Chocholoušek – a já si zase myslím že policisté nebyli zvyklí na manuální převodovku. Asi mají většinu aut s automatickou převodovkou. A proto stíhali tuto ženu se zařazenou „jedničkou“ (v domění že je to automat) což absolutně není možné jí touto rychlostí dohnat. To proto jí stíhali přes dvě hodiny. Nakonec jí museli prostřelit kolo aby jí zastavily – asi jím už docházel benzín :D

 2. dellisa

  VA6A….áááááá další pako, který místo, aby okomentoval video, komentuje komentáře……jinak já se nesnažím psát vtipné komentáře, komenty píšu smrtelně vážně….taky napiš nějaký koment k videu…hehe

 3. VA6A.

  delissa hehe, ty si mala kravka .. tipoval bych te na nakou zaostalou, tlustou a hnusnou pejču .. este ten vyraz prča me celkem dostal a celkove ty tvoje rádoby vtipny komenty stojej za hovno, tk si je nech pro tvoji zaostalou rodinu :) // jedine souhlasim ze mame poldy upe na hovno .. tkze dyz se budes trochu snazit, tk Te mozna vemou :)

 4. dellisa

  Chocholoušek…tak já budu tedy slušná a napíšu to takto: Policajti stojí všude za hovno a ty běž s tou tvou vážností do prdele, já si tady ze všeho dělám prču…..

 5. ommaho

  Chocholoušek: Koukam nějak moc víš na Slováka nejseš taky Polda?

 6. VITACCIT

  Dvě hodiny ji pronásledovali a stejně jí nedokázali zastavit :DDD. A to jí pronásledovali v osobních autech :DDD. A nakonec jí prostříleli(?) kola aby jí dostali … směšné :DDDDDD

 7. Chocholoušek

  Dellisa, keby si trošku rozmýšlala, zistila by si, že polícia v USA nemá právo zastaviť vozidlo, ak nikoho priamo neohrozovala. T.j. ak by tá žena narazila, čo i len 5km/h do hocijakého auta, tak vtedy má polícia právo nasadiť ostnaté hroty na cestu, alebo ju zastaviť iným spôsobom. Ale ako vidieť, nič také neurobila, „len“ sa preháňala krajinou v ukradnutom vozidle. Na záver si neodpustím, že od ženy by som také expresívne výrazy, ako od teba, nečakal. Trochu slušnosti by nezaškodilo.

 8. dellisa

  …ano, jak jinak…policie ji pronásledovala dvě hodiny, než ji dopadla…proč né dříve?…no protože čekali, až ji dojde šťáva…oni jsou na hov.., a to všude….