Žena zabita kamionem – Brutální video

Brutální video zachycuje následky tragické nehody kamionu. Kamion srazil ženu, kterou rozmázl po chodníku. Ubohá žena tohle nemohla přežít.
Upozornění: Video není vhodné pro děti a mládež.

Žena zabita kamionem - Brutální video

[flashvideo filename=http://m3ds459lk.loveme.cz/kjdfs56564gf356dg4fdpo554i2jgsdfl/7podi56dgf456f4sdg654dsf165po14/1009/blackcafe-video-smrt-zena.flv /]

Žena zabita kamionem – Brutální video

19 komentářů “Žena zabita kamionem – Brutální video”

 1. ty debil chce by som tam teba vidiet vasnosta

 2. vašnosta

  jak se tam povaluje na tom asfaltu, vyložene si to užíva asi chyta bronz:)

 3. $RoSoNeR!$™

  jana – A já zas nechápu, jak taková pí*a jako Ty si může naivně myslet, že pokud někdo okomentuje jakkoliv smrt někoho úplně cizího, že by takto okomentoval i smrt svých blízkých, nehledě nato, že by to video ani nevyhledával, a už vůbec ne shlédnul.
  boban – Ale oto jde, umět si udělat srandu ze smrti a povznést se nad Ní – čeká nás jednou všechny, tak nač se Ji bát.
  Je samozřejmé, že pokud by někomu umřela maminka nebo dítě, rozhodně by video které by obsahovalo jejich úmrtí nešel okomentovat „našim stylem“… a co víc, pochybuji, že by se vůbec nato video odvážil podívat.
  Navíc, já osobně tu ženskou neznal, tudíž k Ní nemám žádný citový vztah, nevím za jakých okolností zemřela, zda-li si zato mohla sama, nebo ne, takže nemám sebemenší důvod Ji tady litovat. Nechápeš ? – Tvůj problém! Adios:-)

 4. boban

  Já souhlasím tady s Jančou, lidi jsou hovada.
  Dělají si ze všeho prdel by mě zajímalo jak by se koukaly třeba na svojí maminku a nebo nedej bůh na svoje děti………

  !!!!!!! HOVADA!!!!!!!

 5. Humus,nechápu jak nějaká pííí.a si z toho ještě dělá prdel,až se to stane jeho příbuzným tak ať to znova takto okomentuje frajer idiotskej.

 6. tatakul

  Bože můj………… ta noha na silnici byla zabrána snad z nejlepší možné pozice a kolo auta ji ujelo těsně pod kyčlí, jak je vidět na zdevastované horní části stehna. Pánev měla zřejmě na kaši rozemletou koly, když už od pupku dolů byla ta žena bez těla, hrůza…no ještě že ta žena aspoň nežila.

 7. balusha

  Dobré naporcování kamionem,jinak ty vaše hrubky v pravopisu jsou brutus,je vidět že učitelů je opravdu málo a pak to vypadá takhle,hehe.

 8. Ráďa

  McSmrky: pravopis a interpunkce ti asi nic neříká viď? Takže před spaním ti doporučuji Pravidla českého pravopisu ju :_)

 9. McSmrky

  Rádo to bych moc rád vyděl jak ty by ses stoho udělal vždyt v kuličkách ještě nemáš žádnou štávu budeš mít až se staneš pořádným chlapcem tet běž mámě cucat mlíčko z bradavek at trošku popovirosteš ju

 10. Ručky na hoře a gatky dole :)))))))))))

 11. $RoSoNeR!$™

  Je to jasné – prostitutka, která vyznává milovaného pasáka nesoucího honosné jméno Allah Akhbar … Zřejmě nevidělala ani floka, tzn. že zhřešila … a s vystrčenýma kozama se začla modlit ve stylu, kleknout na kolena, ruce do polohy ve které Ji tak zůstali i v její finální poloze a hezky horní částí těla se sklonit k zemi a poté zas nahoru, pak dolu a pak opět nahoru … A protože Alláh je všemocný, její modlitby vyslišel, nasedl do kamionu a potrestal Ji jak se sluší a patří … Holt, moderní doba a řezání hlav je zřejmě už tabů … :o)))

 12. Ráďa

  Ruka sem noha tam já se z toho udělám :)))