Ženy a děti zabité ve válce – Brutální video

Drastické záběry žen a dětí. Toto jsou oběti kruté občanské války v Indonésii. Některé z obětí umírali dlouho a v bolestech. Mrtvé děti a ženy na šokujícím videu.

Ženy a děti zabité ve válce - Brutální video


[flashvideo filename=http://media.theync.com/videos/4510-woman-and-children-slaughtered-in-a-civil-war-in-indonesia.flv /]

Ženy a děti zabité ve válce – Brutální video

34 komentářů “Ženy a děti zabité ve válce – Brutální video”

 1. Táta

  Ty Radku opravdu neznáš ztrátu!Možná bys to také zvládnul,ale já věřím tomu že by ses sesypal.Ty a tobě podobní jste zmrdi!!!!!!!!!!!!

 2. blondýnečka86

  Tohle je síla!!!Já sama mám tři děti,a……nemůžu to ani napsat!!!Nechápu jak to může jěště někdo točit,to je hnus!!!!!!

 3. Speedster

  Casper.com má zajímavej, ale hlavně pravdivej názor. Ale kdo nevěří na karmu, tak se na to může podívat i z jednoduchýho morálního hlediska. To, co lze na tom videu vidět, ukazuje hrůzy války, kde je pocta někoho zabít, kde se životy nepočítají. Normální člověk se nad tím zamyslí, řekne si, co že je to na světe za vymaštěný kretény, a chvíli nad tím ještě smutně přemejšlí. Né tak Ráďa- ten se na to s dementním výrazem ve tváři podívá, když vidí mrtvé dítě, tak se zasměje a pak sem napíše koment, o kterym si myslí, že je nedbale vtipnej.. Ráďa bude asi takovej ten kokůtek, co je všude děsně moc důležitej, ale ve skutečnosti jen mele sračky a každej si myslí, co je to za krypla. Toť vše, zdar.

 4. casper.com

  Rádo,Rádo a tobě podobní.Zamyslete se,nad svojí mentalitou.Hlavně si uvědomte,že toto vše,čemu se vysmíváte,utrpení a bolesti druhých,můžete zakusit i vy sami a to hned v příštím životě.Budete muset projít tím samým,aby vám došlo,kde jste chybyli.Přečtěte si něco o karmě.Připravte se na to,že se vám budou ostatní také smát a připravte se na fyzicky na tu bolest,která vás čeká,protože jste zatím velmi nevyzrálí,což dokazujete vašim i komentáři.

 5. Stana

  presne ty jeden debile Radovskej ja ti to taky preju a i cele tvoji zkurvene rodine

 6. bubacek

  TEMU DEBILNIMU RADOVI BY MELY ZAKAZAT SEM PSAT.PISE JAK HOVADO,PRALA BYCH MU A JEHO CELE RODINE TO SAME JAK TIM CHUDATKAM.AJ KDYZ MAJI LIDI CERNU BARVU TAK JE TO PORAD CLOVEK,NEKDY SA CHOVAJU LEPSI NEZ MY BILY.

 7. Lucie

  Po přečtení některých komentářů mi je ještě víc špatně než z toho videa,někteří dotyční nemají ani IQ na to se vyjadřovat že Rádo

 8. achilles

  VZKAZ PRO RADKA PŘÁLA BYCHTI ZA TY TVOJE KECY ABY SE TO NĚKDY STALO TVOJÍ RODINĚ TY UBOŽÁKU