Zlomená noha

Zlomená noha na rampě. Skateboard je skvělý, ale chtělo by to alespoň trošku pevnější kosti. Zlomená noha by pak nemusela být při každém pádu. Mladík, řev a jeho zlomená noha.

Zlomená noha

Video bylo odstraněné.
Zlomená noha

2 komentářů “Zlomená noha”

  1. Ahoj, všichni, njn vánoce a to víte, že jo :) místo toho, abych odjel na prázdniny na hory tak nevím co bi :( -přesně tak mám zase nohu v sádře :) -ale vůbec mi to nevadí, jsem asi divná…
    Od prstíků až po koleno krásná modrá :) a samozřejmě už počmáraná zajímavými texty a podpisy :).
    Venku už je sice kosa br-br-br, ale noha v sádře se děsně zapotí, že na to kašlu a tu zimu přežiju ještě teď když jsem chodila do školy tak volně s prsty venku :).
    Ale po prvý to bylo v létě nevěděla jsem co mám dělat když jsem měla sádru. Takže když jsem šla po prvý se sádrou do školy bylo to se strachem -raději jsem měla pevnou obuv a přes prsty fusku :) -ale zjistila jsem, že je to asi jendo vzhledem k tomu, že bylo vedro udělala jsem to druhý den jinak přes prsty fuska nešla další den jsem šla s oběma na boso :) a těď přes sádru fusku nerada dávám větrat prstíky je lepší :).

  2. Taddy (19)

    Čus, od 31.7. jsem zkusil trik skok na horském kole z Niselských schodů po paté mi to nepřálo takže jsem to udělal a pěkně se rozeskal na chodníku ou :-(. Hned mi přišli kamarádi na pomoc a jeli jsme navštívit nejbližší chirurgii kde dobrá zpráva na mě nečekala na rengenu se našla kost a na dvakrát zlomená :-(. Takže mám nohu v modré chodící sádře, no už je to lepší než dřív a když to je dá se to vydržet, nic jiného mi také nazbývá. Vedro je noha se potí a páchne :-(, ale už se radši projdu nebo projedu na kole s přítelkyní po parku :-). Kolo mělo jen vypadlej řetěz a je trochu poškrábaný, ale to už mi brácha spravil. Své tři prsty co mi koukaj ze sádry teď provětrávám, malík a prsteník jsou zlomené prsty takže taky v sádře. Druhou nohu mám v býlích NIKE a ponožkou někdy tu botu co nosí všichni od Vietnamců v černé barvě jasan naboso :-). Takhle se doplňuju s přítelkyní ta má bílé botičky :-). Jinak už jsem si pořídil modrou odlehčenou sádru.