Žlutý autobus v Polsku – Postrach silnic

Žlutý autobus v Polsku je postrachem silnic. Autobus si to hasil po silnici i přesto že měl evidentně porouchanou nápravu. Neobvyklá úprava žlutého linkového autobusu neunikla lovcům kuriozit a natočili toto video. Nečekejte žádnou nehodu jen žlutý autobus s porouchanou nápravou.
Žlutý autobus v Polsku - Postrach silnic

Žlutý autobus v Polsku – Postrach silnic

10 komentářů “Žlutý autobus v Polsku – Postrach silnic”

 1. Moh by se k tomu vyjádřit ten Lenowski, nebo jak se jmenuje (polsky blbeček).
  Jinak s těma koněma to byla ironie.

 2. $RoSoNeR!$™

  Počkej, až se tu objeví nějakej Polák … Jáj, to bude peklo:DDD

 3. $RoSoNeR!$™

  zod – Prej, Těm Polákům trochu křivdíš … :D A teď napíšeš – „Ani bych se nedivil, kdyby tam ještě jezdili na koni hehe“ …, ale dobrý:DDDD

 4. Ani bych se nedivil, kdyby tam ještě jezdili na koni hehe

 5. VITACCIT

  Nedávno jsem se byl autem projet na exkurzi do Osvětimi. Za celou dobu co jsem tam jel, jsem nepotkal jediný lepší autobus než je v tomto videu. A to jsem jich tam viděl. Myslím že tam by si mohli nechat zdát i o nedávno naší už zde (u nás) nejezdící kloubové Karose“, staré dvacet let. Tam by to určitě byla revoluční novinka !!

 6. Tím polákům trochu křivdíš, řekl bych, že se už zmodernizovali. I když některý jejich způsoby jsou dost zastaralý viz bitva s Hitlerem na koních.

 7. VITACCIT

  Jenomže mám ten pocit že tento typ autobusu patří mezi jejich nejmodernější – to není vtip !

 8. Tak tohle video nic moc. Do takovýhodle autobusu bych si nikdy nesed, ani jako pasažér, ani řidič. Takováhle popelnice je akorát na odvoz nejkratší cestou do šrotu.

 9. Belmondo

  Zjevně vyznavač „bus“ driftu…:-)