Znásilnění již neprovede – Brutální video

Tak tento muž již žádné znásilnění neprovede. Rozzuřený dav si s násilníkem poradil jednou a pro vždy. Znásilnění se v jejich krajině trestá brutální smrtí. Tentokrát tomu nebylo jinak. Ženy si od tohoto násilníka oddechnou.
Upozornění: Video není vhodné pro děti a mladistvé.
Znásilnění již neprovede - Brutální video

Brutální video bylo odstraněno.
Znásilnění již neprovede – Brutální video

21 komentářů “Znásilnění již neprovede – Brutální video”

 1. Shaman

  Jen tak pro informaci. Britská policie zveřejnila statistiku, podle které se tam sexuálního násilí na dětech dopouštějí až ze 69 % ženy, nejčastěji rodinné příslušnice. Co by se mělo uříznout jim? Povíte mi to?

 2. patan

  Jevgenij je ukacko a mysli jako ukacko

 3. Veverka

  JEVGENIJI, až se ti domů sotva doplahočí tvoje stará nebo tvoje matka, že jí někde přefilka banda hovad, určitě jí řekneš, ať se jde vysprchovat, zkontroluje čerstvě vyš….ou p..u, jestli jí má na svém místě a že jí přece neubylo. Mám pravdu, že? Úplně živě vidím, jak to říkáš… Uvědom si, milý primitive, že ty ženský nejenže jsou naprosto ponížený, ale navíc i pěkně dobitý, zraněný a potrhaný. Jo, ty máš ko..ta taky očividně na svém místě – na krku.

 4. $RoSoNeR!$™

  Nechápu, proč má člověk, který znásilnil být potrestát tím nejvyšším možným trestem – smrtí. Vždyť pro takového člověka je smrt spíše vysvobozením, než-li trestem. Podle mne, by Tito „lidé“ měli trestat ve stylu – vzít Jím „nástroj“, kterým ostatním ublížovali, vtomto případě, amputovat mu piňdoura, což si myslím, že by pro tohoto člověka bylo tím nejvyšším možným trestem…

 5. Jevgenij

  kareninovaanna:co to meleš,je pravda,že nemohu vědět co ženy při tom prožívají,ale jestli ho tam některá má denně,akorát jednou v jinou hodinu,tak opravdu nechápu co je na tom tak strašného,že za to musí někdo zaplatit životem,v žádném případě se tohoto násilí nezastávám a jsem též pro velmi vysoké tresty,ale ne pro trest smrti.

 6. Jevgenij

  Co kdyby byl takhle obviněn váš bratr a vy byste věřili v jeho nevinu,dívali byste se na to jinak,ale pokud se nejedná o mě,ať ho třeba upálí,žé,hajzlové.Brusinkova omacka:pokud bych to bez trvalých následků přežil,tak bych si vytřel prdel,ráno se nasnídal a šel do práce,jako každý jiný den,VĚŘIM,ŽE TO NEBYLO JEJÍ PRVNÍ,ANI POSLEDNÍ PÍCHÁNÍ,JSTE HOVADA A URČITĚ JSTE SE V TOM LINČI VYŽÍVALI,nechápu co jste to za zmetky,mít radost z toho,že někdo zemře,stačilo ho o přirození připravit a už by to určitě nikdy neudělal,není mezi váma žádný rozdíl a to jste prý z civilizované země.

 7. panvcelka

  jevgiemij komentář tohoto člověka, no co an to říct….

 8. EMCIO

  jevgiemij a co jako by tebe znasilnili taki bys se jeno umyl_???

 9. Markus Rescator

  -Svym spusobem ma Jevgenij pravdu.Tyhle narody vecinou pravdu moc neresi..stejne tak jako arabske svety.Takze kdejaka Ku..a se takhle muze kohokoli zbavit.A druha pripominka ke kritikum…blbecci,kteri maji ve zvyku tyhle barbarsky lynche jsou naprosty sracky.Ukopat nekoho,kdo lezi bezvladne na zemi je srackovina-vemte si,kdyby vam treba na diskotece nekdo takhle kopal do bratra,protoze sbalil zadanou holku…
  -Pokud je vinej..ok…rovnou strelit,nebo stit.Skuste se nekdy nechat mlatit klackem do celyho tela vcetne hlavy s pocitem,ze ste treba nevini…

 10. Brusinkova omacka

  Jevgenij: sak jo mas naprostou pravdu.. ti ho narvu do zadku proti tve vůli a su zvedava jak ti sprcha pomuze .. jsi jen idiot kterej nevi co rika… kolik ti je 15? LOL

 11. kareninovaanna

  souhlasim,ze by stacilo mu ho uriznout.pak by uz nikdy nikomu neublizil.
  komentar pana jevgenije nema chybu.je to naprosty ubozak, ktery pravdepodobne nezna nic nez sebe.urcite to nebylo spravedlive nebo podle prava,ale vyresilo se to jednou pro vzdy.

 12. Chocholoušek

  Primitívna krajina. Stačí rozhlásiť sfanatizovanému primitívnemu davu, že tento tu znásilnil nejakú dievku a hneď ho idú lynčovať a kameňovať. Nezastávam sa tohto tu na videu, keď spravil to, čo o ňom píšu, zaslúži si to, ale ja som za iné metódy a praktiky trestu.

 13. devil91294

  jevgenij ty jsi asi taky pekny…..

 14. radik.0707

  dobře mu tak ůchylovi!!!!

 15. Jevgenij

  Kvůli tomu,že nějaká jednou roztáhla navíc jí určitě neubylo,doufám,že se na to trestání dívala a bude si to dlouho vyčítat,za něco takového utlouct člověka,holka si po znásilnění dá sprchu a zjistí,že její přirození je na místě a ve stejném stavu,pochopil bych,kdyby šlo o dítě.

 16. ommaho

  dost nekvalitní video ale dostav co proto

 17. Fuj, ten prasák se posral. Jinak mi to moc brutální nepřijde těch pár nadávek a kopanců.