Zvětšení prsou video z operace

Zvětšení prsou video z operace. Podívejte se, jak velikost prsou může ovlivňovat váš život. A Lucie se to rozhodla změnit v 37 letech! Její příběh a průběh zvětšení prsou je zdokumentován na tomto videu. Zvětšení prsou pomocí implantátů detailní pohled.
Zvětšení prsou video z operaceZvětšení prsou video příběh Lucie


Zvětšení prsou video z operace
Zvětšení prsou další videa:
Plastická operace prsou není potřebná
Velká prsa bez plastické operace

6 komentářů “Zvětšení prsou video z operace”

 1. Petra

  Muži!!!!!!!Myslím, že 99% žen si zvětšuje a vylepuje poprsí především kvůli mužům. A proč ???Muži totiž ženám nečučí do očí, ale na prsa!!! Zase na druhou stranu, ženy mají alespoň nějakou vyhlídku to změnit. Takový muž s malým penisem je na tom mnohem hůře. Kolikrát psychicky zcela na dně. Měla jsem takového jednoho, který ani do sauny nechodil. Obával se, že jeho penis budou všichni hodnotit. Prostě na hlavu.

 2. Simona

  Vy jste vážně úplně tupí-dělat si legraci z něčeho takovýho to vám jde-ale že má člověk třeba celej život komplexy třeba jen proto že nemá prsa-nevyjde kvůli tomu v plavkách to už nikdo nevidí. Té paní fandím a ať si nová prsa užívá jak nejlíp umí

 3. tatakul

  si děláte kozy, ne? Takhle dlouhá videa sledovat nebudu :p:p:p :D
  HAF !

 4. dellisa

  ….tak a teď už konečně bude žít smysluplný a plnohodnotný život….ať žijou plastiky…já například mám plastiku prstů…na každé ruce nemám pět ale šest prstů….takže nepíšu všemi deseti na klávesnici ale všemi dvanácti…to je hukot….