Zvířata Afriky – Lev a brutální útok na člověka – Boj se smrtí

Zvířata Afriky – Lev a brutální útok na člověka – Boj se smrtí a s divokou šelmou. Cvičitel brutálně napaden a pomoc nepřichází a nepřichází. Lev se zakousne do „kořisti“ a tahne ji pryč. Boj se smrtí a s divokou šelmou. Lev, král zvířat v tomto videu. Cvičitel musí být oživován, přežije brutální útok lva? Zvířata Afriky a jejich král.
Admin: Video bylo aktualizované 30.05.07

Zv?řata Afriky - Lev a brutáln? útok na člověka - Boj se smrt?

Video bylo odstraněné.
Zvířata Afriky – Lev a brutální útok na člověka – Boj se smrtí

57 komentářů “Zvířata Afriky – Lev a brutální útok na člověka – Boj se smrtí”

 1. Klárka

  Zdravím, myslím, že každý máme asi jiné názory, a nikdy se neshodneme. Jen chci říct, že jsem četla knížku, kde si chlap udělal z lva nejlepšího přítele. A psal tam, že se nediví, že ty zvířata útočí na lidi, protože „cirkusáci a podobní krotitelé“ je vychovávají drsným způsobem. Cvičí je tak, že to zvíře má z člověka strach, proto ho poslouchá, když mu člověk dá povel a zvíře to neudělá, tak ho hned zmlátí, a to zvíře si to zapamatuje, ví že příště musí poslechnout, protože zase bude bit. A pak když nastane přiležitost, že zvíře může člověka napadnout, tak to udělá, protože svým způsobem je to stále dravá šelma a hned při první příležitosti ho napadne, protože ke svému „pánovi“nemá žádný vztah, když ho celou dobu mlátil. Ale v té knize se člověk udělal ze lva kamaráda, nikdy ho nebil, choval se k němu dobře a lev mu to právě oplácel kamarádstvím a láskou a když se setkal lev s jinýma lidma, nikomu neublížil, protože věděl, že to nesmí a že by tím ublížil svému pánovi.
  Je to stejné jako u lidí, když vás bude vychovávat někdo, kdo vám nedá ani trochu lásky a vše co uděláte špatně vás zmlátí, nebude to jiné než kdyby vás vychovával někdo s láskou a s respektem a stal by se vaším přítelem.

 2. kačka

  JOHNY TY SEŠ OPRAVDU VELKEJ KRETEN TY RASISTO

 3. kačka

  je to jeho smula že na něj zautočil nema ho provokovat.A toho lva mi je opravdu líto je to šelma a šelmy se tak chovaj.A PRO VŠECHNY KDO SI MYSLÍ PRAVY OPAK TAK JSOU TO OPRAVDU KRETENI.MUSÍM SOUHLASIT S MICHALEM A SANDROU.TEN LEV MA VĚTŠÍ CENU NEŽ TEN CHLAPEK VŽDYT JE TO OHROŽENY DRUH A LIDI JE NA SVETE MILIARDY TAKŽE BY BYLO SPRAVEDLIVY KDYBY CHCÍPL TEN HAJZL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JO A PRO TY KRETENY JE MI Z VAS NA BLYTI OPRAVDU VAM PŘEJI ABY SE VAM STALO NĚCO HROZNEHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. SANDRA

  Souhlasim s Michalem,a ti co pisou pravy opak sou uplne mimo.Bych vas chtela videt co by s te si prali vy aby vas tam lidi nechali jako potravu protoho lva,vas zastrelili,nebo vysvobodit radsi zastrelenim toho lva?zamyslete se nad tim RASISTI.to ze se vam nekdo nelibi neznamena ze nema stejny pravo na zivot jako vy.IDIOTI!!!!!!KEZ BY SE VAM STALO TO CO JEMU ABY STE SE POUCILI HLUPACCI

 5. Monika

  myslím že lev je divoký zvíře a má v krvi zabíjet a přežít .Ve člověku viděl hrozbu ,a být sám a utrápený v kleci mu taky nepřidá ,žádnýmu zvířeti.

 6. Johny

  Dobře mu prohnal kulku hlavou. nic jinýho si nezasloužil.

Zapojte se do diskuze.