Zvířata video, které vás šokuje

Zvířata video, které vás šokuje a otevře vám oči. Tedy spíše je budete zavírat. Na tomto videu uvidíte jak se zabíjí zvířata, která pak doma jíte. Nemyslete si že zvířata se zabíjí bezbolestně. Zvířata většinou při zabíjení trpí. Zvířata video, které musíte vidět.
Policie se snaží přejet chodce autem


Policie se snaží přejet chodce autem
Zvířata a další videa:
Domácí zabíjačka – Šokující video
Velbloudí jatka – Šokující video
Čínská farma na kožešiny – Šokující video

22 komentářů “Zvířata video, které vás šokuje”

 1. Já se na videa, kde jsou týrána zvířata, vůbec nedívám. Před rokem jsem udělala chybu, když jsem si ze zvědavosti pustila na netu video z jatek. Jsem člověk, který má zvířata rád a neublížil by jim a proto jsem záběry nemohla ještě dlouho vytěsnit z hlavy. Jedno vím jistě – ti, co tohle dělají, jsou zamindrákovaní tupci, kteří si potřebují svoji nenávist vybít na nevinných a bezbranných tvorech.Je jasné, že člověk je od samotného vývoje masožravec, ale zabíjet se dá humánním způsobem.To, co předvádějí všechny ty zrůdy (ať už na videích na internetu nebo v reálu), si léčí komplexy tím, že němé tvory trýzní pro svoje pobavení.Úplně bych zakázala, aby se takováto nechutná videa objevovala na snadno dostupných místech!!!!!!!!!!!!!!!

 2. svině jedni na to se neda dodivat necht chcipnou v pekle č….i zkur…í
  co je to za lidi kterym se libi utrpeni zvirat UBOŽÁCI

 3. no dobře potřebujem jídlo, ale proč tak brutálně??????!!! proč nevymyslí látku kterou tu krvávu uspěj a bezbolestně zemře?!! co takový ryby to se ještě dá přežít, ale ty větší zvířata to je něco jiného, vycpal bych ty lidi a než bych to udělal pověsil bych ho místo kuřete za nohy ušmiknul mu hubu atd. prostě mě serou buzeranti ***************************************

 4. asi zacnu vegetariansky

  všchny ty zmrdy pozabíjet stejně,kdyby jim prostřelily hlavu aspon,ne oni jim urezou ocas kopyta rozparaj zaludek kurata daj do mlínku tak co to je?to není možný takový svine

 5. waffen

  Nejspíš jsem opravdu ve skutečném šoku,protože trvalo dost dlouhou dobu než jsem byl schopen vůbec psát–myslím že asi je na místě pořídit sniperku a postupně od kotníků těmto ustřelovat části těla -a opravdu hlavy bych nechal až nakonec tak-nějak v té fázi uvědomění-bych zbytek těch utrápených -zmatených zvířat vypustil aby bylo dílo dokonané-věřím že každá ta lidská sadistická makovice by pod nohama býků asi hezky pukala–a věřím,že jednou vážně někdo zakročí—Kelly

 6. zabila bych o hezky pomalu aby věděl jak ty zvířata taky trpěly!!!!!!!!!

 7. tohle video jsem ani dokonce dokoukat nemohla,vhání mi to slzy do očí že skoro všichni před tímhle zavírají oči,někteří se vtom vyžívají…nechápu jak někteří lidi(bestye!!!!!!!!!!!!!!!) tohle můžou vůbec udělat?někdy bych chtěla potkat toho hajzla co to dělá!!!zabila bych hoo namístě zmrda!!!!!!!!!!!

 8. andrej

  Nejhorší na tom je, že lidi se nezmění prostě nikdy.Chápu že člověk dělající tuhle práci, asi neni úplně v pořádku po psychický stránce, ale tohle je neomluvitelný!!!Je to úplně stejný jako trápit,či zabít člověka. Kdo nám dává prostě právo zabíjet živý stvoření a ke všemu bez vyčítek a nějakých následů.Samozdřejmě že maso jim, jako každej jinej, Ale po schlídnutí tutoho videa, fakt přemešlim jestli to není chyba.Lidi fakt je to masakr moc, tohle všechno co se děje.Timhle stylem nás ráj na zemi opravdu nečeká:-)

 9. zdeněk

  horší video jsem neviděl a to je mi skoro 60 let
  přesně bych jim udělal to samé i jejich nadřízenym kteří o tom určitě vědí a nezakročí proti nim.Můj táta říkaval :lidi jsou dvojí kur.. a hnoji :

 10. lucik

  mno hruza proč je za to nezavřou kurvy zasraný,hovada bez srdce

 11. Martina

  Ano,nazýváme se civilizovaní,vymysleli jsme spoustu zákonů a trestů v případě jejich nedodržování,ale i tak se zbavujeme odpovědnosti za to co děláme.Když nás pokouše pes dáme ho utratit,protože je podle nás nevypočitatelný a ohrožuje nás,ale i mezi námi lidmi jsou jedinci,kteří,když nemohou na lidech,tak se alespoň vybíjejí na zvířatech.Tyto lidi omlouváme a dokážeme pochopit i to,že měli ,,těžké dětství“,a dokonce jim dovolujeme aby jim to procházelo.Takže pokud je takto zbavujeme odpovědnosti máme za ně odpovědnost my s celou naší takzvanou společností.Někdy stačí člověka nechat prožít to co sám učinil nebo činí druhým a jeho myšlení se za předpokladu vnitřní inteligence může změnit, nebo v případě nedostatečnosti vnitřní iteligence se může stát i to,že z něj bude ještě větší sadista než byl.Je mi z toho všeho smutno,a i když vím,že nejsme všeci stejní mám pocit,že soucit,který jinak nazýváme lidskost se vytrácí.Asi bychom se neměli soustředit sami na sebe jako individuality,ale měli bychom se konečně zajímt o nás jako celek a začít tak vnímat co se opravdu děje a to bez iluzí a přetvářek.

 12. Riky

  Vždy se dají kupovat produkty z bio farem, kde to takhle rozhodně nevypadá… Nejíst maso je trochu extrémní řešení a na to stejně většina lidí nepřistoupí. Navíc je to přirozená součást našeho jídelníčku už odnepaměti. I když uznávám, že video je děsivé.

 13. jirka

  Toto se u nás ńeděje jinak krajská hygienická správa vám napaří takovou pokutu že se potento. To je bud Severní Amerika a jim podobné státy a v Asii je to ještě horší.

 14. Marek

  hajzlove, proc v dnesni dobe neexistuji latky v injekcni forme kdy zvire usne, a nedostane s e do masa ta latka. ty svine co je takto trapi bych postavil ke zdi.

 15. rena

  Je to šílénéééé!!!!!!Člověk by se styděl!Jen doufám,že za tohle je a nebo bude brzy odpovědný!

 16. vlkan1

  Akorát jsem se vrátil z oběda. Byly ledvinky a kuřecí vývar. Vedle mě seděl vegan, zřejmě podobný tomu, co zveřejnil toto video. Mnó, kdybyste viděli co měl na talíři, mám to popsat? Radši ne. Ale vyfotit jsem to mohl, pravda. Pak byste ovšem kulový v tý práci udělali, protože výše uvedené by bylo třeba pustit několikrát dokola, abyste si spravili chuť po pohledu na to zdravé veganské papu a přišly na Vás veselejší myšlenky. Herodés měl pravdu. Podřezat jim krky, všem.

 17. Paneboze proc je to vubec dovoleny se tady na tohle video divat!!!????Nee …to bylo neco prisernyho…na tohle opravdu zaludek nemam…ne…ani nevim jestli se mi chce brecet nebo mam byt nasrana co sme za lidi…proc takovym brutalnim zpusobem?to kur** nejde tak aby to nebylo pro ty zvirata takovy muka?

 18. Herodes

  No abyste se ne 1.2.3. Je to sice drsné, ale žádné kuřátko, prasátko ani telátko vám stehýnko dobrovolně nedá.

 19. Žanca

  udělala bych jim to samé!!!lidi jsou hovada!

 20. jarda

  tj nato já nemam žaludek jeto doopravdy hnus !!!!!!