Beznohý žebrák v Bangkoku

Beznohý žebrák v Bangkoku se plazí ulicemi. Snaží se vyžebrat alespoň nějaké peníze na obživu. Smutný to pohled na žebráka.
Beznohý žebrák v Bangkoku


Beznohý žebrák v Bangkoku


Beznohý žebrák v Bangkoku 2

35 komentářů “Beznohý žebrák v Bangkoku”

 1. HonzikCZ

  TEBE POTKAT NA ULICI TAK BYCH TĚ ZLOMIL O NĚJAKOU POULIČNÍ LAMPU NEBO ZNAČKU AŽ BY TI KRÁSNĚ ZAPRASKALI KOSTIČKY V TĚLÍČKU

 2. HonzikCZ

  HEJ VITACCIT TY PÍŠEŠ TAKOVÉ KOMENTÁŘE ŽE MI PŘIJDEŠ ŽE JE TI TAK 5LET A JÁ BYCH TOMU DOCELA I VĚŘIL HA HA MYSTLÍŠ ŽE KDYŽ TO NEPÍŠEŠ ŽE JSEŠ MOC MOC SMĚŠNEJ HA HA TO JSME SE TEDY VŠICHNI ZASMÁLI MAGORE AT TĚ RADŠI MAMINKA K TOMU PC NEPOUŠTÍÍÍ

 3. HonzikCZ

  VITACCIT TY JSI MAGOR AŽ BYCH BREČEL KÉÉÉŽ BY JSI TAK DOPADL I TY MÁČO

 4. otrokář

  Tak dopadneme všichni,když volby vyhraje Paroubek:-(

 5. karlosi a můžeš mi napsat, co je špatného na mém příspěvku. já jen abych věděl,kde jsem udělal chybu a jak vysoko jsou nastaveny Tvé morální hodnoty.To pro případ, abych se nad sebou zamyslel a příště psal jen to, co se Ti bude líbit a co nebude mít morální vadu.

 6. karlos

  nechápu jak můžou nechat komentáře od vitacita de.menta a mag.ora drna

 7. Hrůza

  To je děs co se v naší republice vyskytuje za dementy.Fakt že na každého jednou dojde.VITACCIT-nech se léčit.Tvý rodiče se za tebe musí fakt stydět.

 8. Pazi

  smutné,leč je to realita dnešního světa.NEVŠÍMAVOST A LHOSTEJNOST!Jenom ubožák se tomu může smát a mít radost z neštěstí druhého.Měl by jsi to poznat na vlastní kůži.Chtěl bych pak vidět,jak by ses smál.

 9. Alex

  Na kazdu svinu caka nejaky mesiar [Reznik, Ty co sa smeju a su tak necitlivé tak Ty uz maju svoje dni spocitane.AJ NA VAS PRIDE

 10. Alex

  Na kazdu svinu caka nejaky mesiar[Reznik,Ty co sa smeju a su tak necitlivi tak Ty uz maju svoje dni spocitane.AJ NA VAS PRIDE

 11. $RoSoNeR!$™

  Močál – Hele žabinci, hlavně, že tady osočuješ ostatní ztoho, že neumějí psát, za to Ty neumíš ani správně opsat Nick (Vitacite – NE/VITACCITE – ANO), takže na tvém místě bych se zdržel jakých koliv prupovídek a hleděl si svého… :)))

 12. $RoSoNeR!$™

  Já nejdříve myslel, že v té misce má vodu s jarem a je to nové úsporné čištění ulic…

  Piplas – Proč do toho taháš boha, když ten tu nic nenapsal? Neber jméno boží do huby nadarmo ty hulváte! :(((

 13. VITACCIT

  Močál – hele, nevtírej se.

 14. VITACCIT

  Jinak za obě videa s dementami, teda vlastně kriplami dávám plný tj. pět hvězdiček a rozhodně je doporučím dalším přátelům na zkouknutí. To proto že mě dlouho nic tak moc nerozesmálo.
  … je mi trochu líto že video(a) nebyly upravené. Tak jsem si vypnul zvuk pustil dvd (Návrat živé smrti) a zkombiloval zvuk s toho filmu z videem zde.
  Takže plazící houmlesák (zombie) řval na lidi „mozek, mozek, chci váš mozek“ … dost dobré.

 15. Močál

  Měl by ses taky přihlásit Vitacite,když píšeš ve slově PARALYMPIÁDA po L měkké I blbe:-) Určitě bys nějaký ten vítězný vavřín obdržel. Třeba v labilitě,kretenismu a deviantně obsedantní poruše:-) Tam bych tě typoval na zlato.

 16. Ako moze byt pri pohlade na taketo utrpenie cloveka niekto cynicky a posmesny?Nedostojne sa tam chudak musi plazit lebo nema nohy a k tomu este poloochrnutu ruku a nejaki primitivi si z takeho nestastia dokazu robit zarty.Vsak vam to zivot raz vrati..Keby som vedel kde ten clovek je,kupim mu invalidny vozik za svoje..

 17. VITACCIT

  Nebo to jsou mutanti.
  MUTANTI ÚTOČÍ !!!

 18. VITACCIT

  Nejsou to z ní záběry (videa)? Beznozí maratonci v plazení na 50 kilometrů :DDDDDDD A jak tak koukám, tak už budou blízko cíle, že už únavou nemůžou :D :DD :DDD :DDDDDD !

 19. VITACCIT

  Teď někdy by měla začít paralimpiáda. Zase mě bude smíchy bolet břicho … :D :DD :DDD :DDDDDDDD !!!!!!

 20. Močál

  No Vitacit je sám nejspíš postižený.Zřejmě mu řádně nesestoupila varlata do míst,kde je ostatní páni mívají(šourek=to je doplňková info jen pro tebe Vitacite) :-))

 21. Glenwing

  Pro takového chudáka je to velké utrpení. Nechápu, jak VITACCIT a DRN můžou psát takovéhle komentáře, vždyť to je k pláči a ne k smíchu !
  „Na každého jednou dojde“

 22. Piplas

  Bože já bych vás lidi mlátil za takové komentáře!

 23. Bůh chtěl stvořit slimáka a na poslední chvíli si to rozmyslel…..i to se stává. Jinak by mu měly platit technické služby města za leštění chodníku a dlažby.

 24. VITACCIT

  Jééé to je krásný. Vidět to naživo, tak bych po něm (nich) plival a smál se tomu :D :DD :DDD !!!